P0

Miestas, Svarbu

Įvertinkite Klaipėdos jaunimo lyderius! (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-16


Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba ir vėl rengia Klaipėdos miesto jaunimo apdovanojimus. Šios iniciatyvos – tinkamai įvertinti jaunus žmones, kurie veikia ir dirba savo bendraamžių labui, kad visi miesto gyventojai, tiek patys jauniausi, tiek vyresni, išgirstų ir pamatytų iniciatyvius jaunuolius.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija šiemet bus surengta lapkričio 29 d. Manto Bučnio nuotr.

„Šiuo renginiu siekiama parodyti, kad Klaipėdos jaunimas yra veiklus ir siekiantis keisti savo aplinką bei Klaipėdos miestą“, – teigia organizatoriai.

Šiais metais organizatoriai nusprendė, kad apdovanojimus sudarys 12 nominacijų, iš kurių vieną galės pasiūlyti patys miestiečiai.

El. paštu klaipedosjaunimoapdovanojimai@gmail.com iki spalio 20 d. laukiama kandidatūrų šioms nominacijoms:

Metų savanoris – asmuo, aktyviai veikiantis ir įsitraukiantis į įvairią visuomeninę ir jaunimo organizacijų veiklą bei miesto renginius. Jis yra puikus pavyzdys žmogaus, kuriam neatlygintinas užsiėmimas visuomenei naudinga veikla yra be galo svarbus, motyvuojantis ne tik jį patį, bet ir aplinkinius, o taip pat ir pakeičiantis įprastą gyvenimo tėkmę.

Metų jaunimo organizacija – jaunimo organizacija, aktyviai veikianti, bendradarbiaujanti, įgyvendinanti naujas idėjas, rašanti projektus bei dalyvaujanti tiek visuomeniniuose, tiek kitų jaunimo organizacijų renginiuose. Organizacija, kuri veikia kaip vienas kumštis, ir savo veiklomis papildo dinamišką Klaipėdos gyvenimą.

Metų jaunimo projektas – projektas arba akcija, kuri sulaukė didelio pasisekimo tarp jaunimo ir sujungė daug žmonių, galbūt tai yra tęstinis projektas.

Metų jaunimo ambasadorius – asmuo, kuris aktyviai veikia kartu su jaunimu, neša daug gerų žinių apie jaunų žmonių nuveiktus darbus, savo veikla bei pasiekimais garsinantis Klaipėdą, kaip tarptautinį, šiuolaikišką, dinamišką miestą nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu mastu.

Metų jaunimo partneris – įmonė arba asmuo, kuris neatsisako paremti jaunimo, maloniai bendradarbiauja bei skatina aktyvią jaunų žmonių veiklą.

Metų pilietiškiausia organizacija – organizacija, kuriai yra svarbi tautos atmintis, istorija bei kultūra, todėl ji aktyviai rengia pilietines akcijas ir atlieka žygdarbišką pareigą savo miestui bei valstybei. Tai – tikrų patriotų organizacija.

Metų prisikėlimas – asmuo arba organizacija, kuri itin ilgą laikotarpį buvo neaktyvi ir neveiksni, tačiau pakilo kaip pats Feniksas iš pelenų ir nuo šiol dirba dar stipriau ir dar aktyviau jaunimo labui.

Metų jaunimo lyderis – asmuo, motyvuojantis kitus siekti ir įgyvendinti užsibrėžtų tikslų, aktyviai vienijantis, telkiantis jaunus žmones vykdyti bendras iniciatyvas ir veiklas, skatinantis kitus užsiimti savanoryste bei mėginantis išspręsti Klaipėdos jaunimo problemas.

Metų nugalėtojas – tai jaunas žmogus, jaunimo organizacija ar bendruomenė aktyviai veikianti ir dalyvaujanti visuomeniniame gyvenime Klaipėdos mieste, nepaisant fizinės, psichinės ar kitokios negalios.

Metų aktyviausia jauna šeima – tai aktyvi jauna šeima (iki 35 metų), kur visi šeimos nariai aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, skatina pilietiškumą ir imasi kitokių iniciatyvų, kuriančių pridėtinę vertę Klaipėdos miestui. Tai tikras pavyzdys kitoms klaipėdiečių šeimoms.

Metų jaunasis verslininkas – tai aktyvus jaunas žmogus, kuris startavo Klaipėdos mieste su verslo iniciatyva ir įgyvendina unikalią verslo ar socialinio verslo idėją. Tai aktyvus jaunas klaipėdietis, rodantis verslumo pavyzdį jauniems žmonėms ar padedantis kitiems, skatindamas imtis verslo iniciatyvų Klaipėdoje.

Klaipėdiečių nominacija – ją ir nominantus gali siūlyti patys klaipėdiečiai.

Vėliau bus skelbiamas balsavimas, kurį, kaip ir pernai, planuojama vykdyti kartu su internetiniu dienraščiu „Atvira Klaipėda”.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija šiemet bus surengta lapkričio 29 d.


2019-10-16

6 komentarai “Įvertinkite Klaipėdos jaunimo lyderius!”

  1. Nominacija Metų savanoris siūlau Lauryną Gečių. Jo visur pilna, jo visur ir visiems reikia.

    • Aš irgi už Lauryną Gečių. Energijos užtenka visur 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt