P0

Spyglys

Net prie ruso žurnalistams buvo geriau…*

Spyglys
2019-10-16


Spyglys net juodžiausiame košmare nesapnavo, kad kada nors jam bus sunku paneigti teiginį, jog prie ruso žurnalistams buvo geriau nei einant 30-iesiems nepriklausomos Lietuvos metams, šalies ekonomikai klestint kaip niekada, o laisvei ir demokratijai liejantis per kraštus.

Sakot, visai nukvako Spyglys? Prašom pirmiausiai susipažinti su „Tarybinės Klaipėdos” 1963-ųjų straipsniu „Būk vyras, Viačeslavai!”

Aišku, galime dabar tik spėlioti, ar draugas šaltkalvis Viačeslavas Grochovskis paklausė viešo S. Sakalausko raginimo, tačiau faktas kaip blynas yra tai, kad straipsnio autorius S. Sakalauskas tikrai nesulaukė kokio nors asmens duomenų apsaugos specialisto skambučio.

O dabar kas? Va, paskelbė „Atvira Klaipėda”, kas gi tie laimingieji tarnautojai, pagal naują tvarką galėsiantys savo mašinas laikyti savivaldybės aikštelėse, ir iškart sulaukė žurnalistas skambučio iš šios įstaigos – esą padarė baisiausią pažeidimą, paviešino „jautrius asmens duomenis” ir privalo pašalinti iš straipsnio visas mums tarnaujančių ir iš mūsų sumokamų mokesčių algas gaunančių asmenų pavardes.

Skaitytojų laimei, tas žurnalistas ne tik kad totalus chamas, bet dar ir visiškai nejautrus, tad pasiūlė skambučio autorei paėjėti šiek tiek toliau su tokiomis pretenzijomis, iki kokios nors institucijos, kuri jas galėtų pagal savo kompetenciją išnagrinėti. Žinia, šiais laikais tokių, irgi sėkmingai įsisavinančių mokesčių mokėtojų pinigus, netrūksta. Tad pavardės straipsnyje kaip buvo, taip ir liko.

O ką daryti jautresniems? Ko gero, tik ir bėdavotis, kad net prie ruso buvo geriau…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-10-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt