P0

Transportas

Padaugės viešojo transporto švieslenčių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-16


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša, kad jau lapkritį mieste turėtų atsirasti septynios naujos elektroninės viešojo transporto švieslentės. Jas numatoma įrengti populiariausiose stotelėse, kurios turi elektros įvadą ir kur įlipančių keleivių skaičius yra didesnis nei 20 000 per mėnesį.

Švieslentes iš UAB „HANSAB” už 47 991 Eur įsigijo Klaipėdos savivaldybė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Įstaiga taip pat informuoja, kad antradienį pagaliau sugrąžinus elektros tiekimą vėl buvo įjungta švieslentė Atgimimo (pietų kryptimi stotelėje. Čia rugsėjį į autobusus įlipo ir bilietus pasižymėjo 63 427 keleiviai.  Tądien sužibo ir naujai įrengtos švieslentės ekranas Vėtrungės stotelėje (36 152 rugsėjo keleiviai).

„Gerų žinių neturime Sveikatos priežiūros centro stotelėje lipantiems keleiviams. Dėl greta esančio komercinio pastato rekonstrukcijos darbų netekome elektros, todėl informacijos ekrane teks palaukti”, – rašo KKT.

Šiuo metu yra 20 veikiančių švieslenčių.


2019-10-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt