Klipščiuose – nauja „Rimi“ parduotuvė

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-10-17

Klipščiuose, Klaipėdos rajone, ketvirtadienį atidarytas naujausias, jau trečiasis šiais metais, „Rimi“ prekybos centras.

Anot pranešimo spaudai, daugiau nei 2100 kv. m ploto parduotuvėje įdiegti aplinką tausojantys bei pirkėjų komfortą užtikrinantys sprendimai, tokie kaip CO2 emisiją mažinančios šaldymo sistemos ir savitarnos kasos. Čia įrengtas ir šviežių salotų baras. Prekybos centraspritaikytas tiek pirkėjams, tiek darbuotojams su negalia.

Iš viso Klipščiuose sukurtos 35 naujos darbo vietos, investuota 3,5 mln. eurų.

„Vykdydami plėtros strategiją iki 2023 m. pabaigos padvigubinti „Rimi“ parduotuvių skaičių iki 100-o visoje Lietuvoje, įsitvirtiname pajūryje. Čia, ypač Klaipėdos rajone, sparčiai daugėjant gyventojų, auga ir šiuolaikinių prekybos centrų poreikis. Įsikurdami priemiesčio rajonuose, gyventojai nenori gaišti laiko kamščiuose, bet greitai ir patogiai pasiekti prekybos centrą bei apsipirkti netoli namų, kaimynystėje esančiame, bet tuo pačiu moderniame prekybos centre“, – pranešime spaudai cituojamas „Rimi Lietuva” vadovas Giedrius Bandzevičius.

Prekybos centro teritorijoje įrengta nauja autobusų sustojimo stotelė – iš jos netrukus startuos išplėsto 14 maršruto „Klipščiai – BIG“ autobusai.

Prie prekybos centro „Rimi“ įrengta beveik 100 vietų automobilių statymo, taip pat – elektromobilių įkrovimo aikštelė. Joje vienu metu, naudojantis išmaniąja programėle, gali būti įkraunami du elektromobiliai.

Prekybos centre įsikūrė ir nuomininkai: kepyklėlė, „Alynas“, suši ir gourmet parduotuvėlės, taip pat – „Benu“ vaistinė ir grožio studija.

Naujasis prekybos centras tapo 59-ąja tinklo parduotuve.

Parengta pagal „Integrity PR” pranešimą spaudai
Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

„Rimi" prašo pirkėjų grąžinti vieną prekę

UAB „Rimi Lietuva” informuoja, jog skubiai nuo liepos 3 iki 17 d. vykdo galimai nesaugaus maisto pašalinimą iš rinkos ir ...
2024-07-05
Skaityti daugiau

Verslas

Kur prekių krepšelis pigiausias ir kur - brangiausias

Birželio mėnesį dažno vartojimo prekių krepšelis pigiausias yra prekybos tinkle „Lidl“, brangiausias – „Norfoje“, rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų ...
2024-06-10
Skaityti daugiau

Regionas

Ir „Rimi“ parduotuvės kurortuose dirbs ilgiau: ieško darbuotojų

Kaip ir kasmet, prasidedant vasarai darbą pradeda sezoninės „Rimi“ parduotuvės – Palangoje durys atvertos jau gegužės 23 d., Šventojoje – nuo ...
2024-05-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This