P0

Verslas

Klipščiuose – nauja „Rimi“ parduotuvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-17


Klipščiuose, Klaipėdos rajone, ketvirtadienį atidarytas naujausias, jau trečiasis šiais metais, „Rimi“ prekybos centras.

Anot pranešimo spaudai, daugiau nei 2100 kv. m ploto parduotuvėje įdiegti aplinką tausojantys bei pirkėjų komfortą užtikrinantys sprendimai, tokie kaip CO2 emisiją mažinančios šaldymo sistemos ir savitarnos kasos. Čia įrengtas ir šviežių salotų baras. Prekybos centraspritaikytas tiek pirkėjams, tiek darbuotojams su negalia.

Iš viso Klipščiuose sukurtos 35 naujos darbo vietos, investuota 3,5 mln. eurų.

„Vykdydami plėtros strategiją iki 2023 m. pabaigos padvigubinti „Rimi“ parduotuvių skaičių iki 100-o visoje Lietuvoje, įsitvirtiname pajūryje. Čia, ypač Klaipėdos rajone, sparčiai daugėjant gyventojų, auga ir šiuolaikinių prekybos centrų poreikis. Įsikurdami priemiesčio rajonuose, gyventojai nenori gaišti laiko kamščiuose, bet greitai ir patogiai pasiekti prekybos centrą bei apsipirkti netoli namų, kaimynystėje esančiame, bet tuo pačiu moderniame prekybos centre“, – pranešime spaudai cituojamas „Rimi Lietuva” vadovas Giedrius Bandzevičius.

Prekybos centro teritorijoje įrengta nauja autobusų sustojimo stotelė – iš jos netrukus startuos išplėsto 14 maršruto „Klipščiai – BIG“ autobusai.

Prie prekybos centro „Rimi“ įrengta beveik 100 vietų automobilių statymo, taip pat – elektromobilių įkrovimo aikštelė. Joje vienu metu, naudojantis išmaniąja programėle, gali būti įkraunami du elektromobiliai.

Prekybos centre įsikūrė ir nuomininkai: kepyklėlė, „Alynas“, suši ir gourmet parduotuvėlės, taip pat – „Benu“ vaistinė ir grožio studija.

Naujasis prekybos centras tapo 59-ąja tinklo parduotuve.

Parengta pagal „Integrity PR” pranešimą spaudai


  2019-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt