P0

Švietimas

Bendradarbiaus su jaunaisiais advokatais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-18


Klaipėdos universiteto (KU) rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas penktadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos (LJAA) Klaipėdos skyriaus pirmininke Ramune Juškaite.

„Šios bendradarbiavimo sutarties nauda bus abipusė. Dirbdami kartu su Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos Klaipėdos skyriumi galėsime didinti mūsų studentų teisinių žinių bagažą. Įsipareigojame dirbti kartu, todėl kursime bendrus projektus ir į juos stengsimės įtraukti kuo daugiau Klaipėdos universiteto studentų bei akademinių darbuotojų“, – pranešime cituojamas A. Razbadauskas.

Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija yra advokatus ir advokatų padėjėjus iki 45 metų vienijanti organizacija. Pagrindiniai asociacijos tikslai yra skatinti teisinį išsilavinimą, ypač ilgalaikes organizacijos narių studijas, padėti ugdyti organizacijos narių praktinius įgūdžius, kelti kvalifikaciją, atstovauti organizacijos narių interesams įvairiose institucijose. Asociacijos skyriai veikia ne tik atskiruose Lietuvos miestuose, bet ir užsienio šalyse – Airijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Vokietijoje.

„Reikia pasidžiaugti tuo, kad esame uostamiestis, kuris turi ir savo miesto universitetą, todėl pasitarėme ir nusprendėme, kad būtų gera idėja užmegzti ir palaikyti ryšį su vieninteliu Klaipėdoje esančiu universitetu. Būdami advokatais mes puikiai suvokiame, kad tiek universitetas, tiek jo bendruomenė kasdien susiduria su įvairiais teisiniais klausimais ir mes, pasirašydami bendradarbiavimo sutartį, įsipareigojame, kad padėsime tokius klausimus spręsti. Taip pat kartu su universitetu organizuosime įvairius renginius, stengsimės dalintis gerąja patirtimi, užsiimsime KU akademinės bendruomenės ir studentų teisiniu švietimu, todėl manau, kad ši partnerystė turi labai gerų perspektyvų žvelgiant į ateitį“, – sakė LJAA Klaipėdos skyriaus pirmininkė R. Juškaitė.


2019-10-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt