P0

Regionas

Švietimo ministras lankėsi Kretingos mokyklose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-18


Penktadienį švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius lankėsi Kretingoje. Jis domėjosi bendra rajono švietimo situacija, ugdymo procesu atskirose mokyklose.

Ministras, vizitą pradėjęs nuo trumpo susitikimo su savivaldybės vadovais, lankėsi Marijos Tiškevičiūtės mokykloje, Marijono Daujoto progimnazijoje, Kretingos rajono švietimo centre, o vizito pabaigoje susitiko su švietimo įstaigų vadovais.

Susitikimuose su mokyklų bendruomenėmis ministras kalbėjosi aktualiais klausimais: apie etatinį mokytojų darbo užmokesčio modelį, atlyginimus ir kt.

Pasak ministro, švietimo problemos nebus lengvai išsprendžiamos neišgirdus pačių mokytojų, mokyklų vadovų, mokinių, jų tėvų įvairiuose Lietuvos regionuose.


2019-10-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt