P0

Politikų tribūna

Kaip įgyvendinami su administracija sutarti projektai? (1)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-10-21


Nusprendžiau dar neprašvitus, kol visi miega, pasivažinėt po Klaipėdą ir pažiūrėt, kaip įgyvendinami su administracija sutarti projektai. Esu maloniai nustebintas, daugelis dalykų atlikta laiku, o tai, kas neatlikta, labai menkai susiję su savivaldybės veikimu ar neveikimu.

Nuotraukose matome Rumpiškės gatvės atkarpą nuo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios iki Sausio 15-osios g. Rugsėjo pradžioje į mane kreipėsi Klaipėdos m. gyventojas, nurodydamas, kad po atliktų patvarkymų šiame ruože rangovas iki galo nesutvarkė pėsčiųjų takų.

Su savivaldybės administracijos atstovais keliskart derinome procesą ir sutarėme, kad iki spalio vidurio situacija bus išspręsta.

Rezultatą matome nuotraukose „Prieš ir Po”. Veiksmai atlikti iki suderėtos datos ir iki galo. Galbūt turėčiau priekaištų dėl kai kurių užtaisytų vietų kokybės, bet labai tikiuosi, kad takai papuola į kitąmet pertvarkomų Rumpiškės g. teritorijų sąrašą, todėl greitu metu klausimas praras aktualumą.

Kitas objektas, kurio darbų eigą patikrinau savaitės viduryje, nudžiugino mažiau, tačiau čia jau ne savivaldybės administracijos, o mūsų visuomenėje veikiančių privačių subjektų elgesio padarinys.

Nuotraukose matome Rūtų gatvės atkarpą ties 18 namu. Mano žiniomis, privatus subjektas, nusprendęs įrengti automobilių stovėjimo vietas, darbus galimai pradėjo, t.y. išardė šaligatvio grindinį, dar neturėdamas leidimo darbams. Procesas užtruko, dėl ko gyventojai patyrė nepatogumų.

Su savivaldybės administracijos atstovais derinome procesą, kurio metu buvo pažadėta, kad iki rugsėjo pabaigos situacija iš rangovo pusės bus išspręsta.

Rezultatą matome nuotraukose „Prieš ir Po”. Nuotraukos darytos spalio viduryje, taigi, dviem savaitėmis vėliau, nei buvo planuota darbų pabaiga.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Darbai vyksta, tačiau nepatenkinamu greičiu. Atsižvelgdamas į tai, kad subjektas galimai pradėjo darbus neturėdamas tam leidimo, taip pat į faktą, kad nesilaikė vėliau savo paties pateiktų terminų, prašysiu savivaldybės administracijos ieškoti būdų pritaikyti administracinio poveikio priemones, jeigu tai įmanoma remiantis teisės aktais. Kadangi darbai jau į pabaigą, tikiuosi, kad jau greit gyventojai turės galimybę naudotis taku.

Turite problemų ir argumentuotų pasiūlymų, kaip jas spręsti bei manote, kad jas išspręsti pagal kompetenciją yra pavienio Tarybos nario jėgoms? Lauksiu Jūsų laiškų el. paštu Audrius.Petrosius@klaipeda.lt.


  2019-10-21

  Vienas komentaras apie “Kaip įgyvendinami su administracija sutarti projektai?”

  1. Avatarproblemos (IP: 46.101.19.143)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt