P0

Spyglys

Mero prioritetai* (6)

Spyglys
2019-10-23


Spyglys dar ne toks cinikas, jog konstatuotų, kad dar prieš keletą dienų nedarbingumą turėjęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas įtartinai spėjo pasveikti būtent artėjant dar vienam tradiciniam vuajažui į Briuselį, ES Regionų komiteto COTER komisijos posėdį.

Tačiau jis pakankamai įžūlus, kad leistų sau viešai paklausti, ar tikrai šis komitetas svarbiau nei trečiadienį Vilniuje vyksiantis Susisiekimo ministerijoje organizuojamas pasitarimas dėl Klaipėdos centrinio pašto pastato likimo?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-10-23

6 komentarai “Mero prioritetai*”

  1. Koktu žiūrėti. Juks Briuselis ir ES su sočiu atlyginimu dar prieš penkiolika metų buvo šio žmogelio ir jos antrosios žmonos svajonė. Nepavyko tapti parlamentaru, tai nors paturistauja.O šitas Miestas, jo paveldas vidutinybei niekada nerūpėjo, tam garsusis koncerno Kurlianskis jį ir skyrė…

  2. Savo prioritetus parodė viešai negailėdamas laiko ir žodžių tuštutės užpakaliukui. Dar vieni sėkmingi rinkimai užaugino jo įžūlumui sparnus.

    • kur tie sparnai ? Akys patinę, raudonis išmušęs, apsmukęs, nutysęs ir pilvas išsprogęs – bomžas ar hronius vaikams gatvėj gasdinti. Kam dar tą Vilnių gasdinti su tokiu meru. O kai, neduok die, pradės dar kalbėti …kokią pompastišką konstitucingumo giesmę tai visi ir paštą pamirš. Ceciulis gal šiek tiek geresnis, bet tam Dievas išminties ir protelio neatseikėjo, o už pavaduotojo kėdę reikia atidirbti. Doras žmogus, klusnus-partinis. O į Briuselį gerai, komandiruotpinigiai riebūs ir Ingutę karštu šokoladu pamalonins ar šiaip kokį lifčiką parvež. Taip jau buvo 8-ius metus tai lai ir dar 4-is ramiai pabūna, be sparnų. Ir mums ramiau ir jam grėsmių mažiau. Savas gi.

  3. Ne į Briuselį , o į Alytų tegul skuba pasimokyti , koks turi būti miesto meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt