Politika

Elidos Mantulovos elgesį tirs plačiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-24


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, įvertinusi tyrimo metu gautus duomenis, ketvirtadienį nusprendė praplėsti tyrimą dėl Klaipėdos miesto tarybos narės Elidos Mantulovos elgesio.

Elida Mantulova. Algirdo Kubaičio nuotr.

Anot komisijos pranešimo, bus siekiama įvertinti aplinkybes kai E. Mantulova, eidama Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas, galimai atstovavo juridiniams asmenims ne tik 2016 m., bet ir 2017-2018 metų laikotarpiu. Taip pat bus aiškinamasi, ar E. Mantulova laikėsi įstatymo reikalavimų tinkamai ir laiku deklaruoti privačius interesus, kai keitėsi jos pareigos ir darbovietės.

Tyrimas buvo pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Esą 2016 m. E. Mantulova, būdama Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, darbo metu pagal įgaliojimą atstovavo privatiems juridiniams asmenims ir šių įmonių vardu Registrų centrui teikė jų dokumentus.

Asmenys, pripažinti pažeidę Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinami, priimami, skiriami ar renkami į aukštesnes pareigas.


2019-10-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt