Klaipėdos „Atlantas“ namuose nusileido „Palangai“

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-10-26

Pajūrio derbyje, kuris šeštadienį vyko Klaipėdos centriniame stadione, namuose žaidęs „Atlantas“ turėjo pripažinti svečių iš „Palangos“ pranašumą.

atlantas.lt nuotr.

Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygoje pasibaigė 28-asis turas, o kartu su juo – ir reguliarusis sezonas. Jis reiškia sezono pabaigą „Palangai“. Ši ekipa sezoną užbaigė iškovodama pergalę pajūryje, kur minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

Vienintelį šių rungtynių įvartį pelnė latvis Andrejsas Kirilinsas, kuris pasižymėjo sužaidus vos 24 minutes.

„Atlantas“ šias rungtynes užbaigė dar ir mažumoje, kadangi 81-ą minutę puolėjui Darvydui Šernui buvo parodyta antra geltona kortelė, tad jis išvytas iš aikštės.

Tai buvo ketvirtasis pajūrio derbis šiame sezoną. „Atlantas“ ir „Palanga“ pasidalijo po dvi pergales.