P0

Politikų tribūna

Linkėjimai brakonieriams (1)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-10-30


Gamtosauga nėra tai, kuo įprastai užsiima miesto Tarybos nariai. Naktį iš antradienio į trečiadienį buvau pakviestas gamtos entuziastų pažiūrėti, kuo pastarieji gyvena.

Su bičiuliais Klaipėdos regione tikrinome įvairius upių ruožus ir ieškojome tinklų, užtveriančių upes bei trikdančių natūralią žuvų migraciją į nerštavietes, ko pasekoje daroma milžiniška žala gamtai ir jos ištekliams. Džiugu, kad grįžome tušti, tačiau nepaisant to, tinklai šiais laikais vis dar egzistuoja ir yra aptinkami, kuo atrodo labai sunku patikėti, kai su tuo nesusiduri asmeniškai.

Kartais žmonės, užsiimantys tokia prevencine veikla, man atrodo tikri fanatai, tačiau iš arčiau susipažinus su jų veikla norisi tik padėkoti jiems – jūs atliekate milžinišką ir itin svarbų darbą. Nežinau, iš kur jūs semiatės jėgų, bet asmeniškai nuoširdžiai jums dėkoju už tą įprastą gyvenimą gyvenančiam žmogui dažnai nematomą darbą!

Brakonieriai, linkėjimai ir jums – jūs esate visuomenės rakštis. Mes stebime jus, todėl anksčiau ar vėliau jūs neabejotinai įkliūsite!


  2019-10-30

  Vienas komentaras apie “Linkėjimai brakonieriams”

  1. gatvių duobes lygina, brakonierius gaudo, gatvių ženklus stato ir t.t. O KADA JIS ATSTOVAUJA RINKĖJUS???? Ar tie mažareikšmiai darbeliai yra tarybos nario darbai? Jis dirba populistinius darbus, kuriems dirbti yra miesto specialiai samdomi žmonės. Apie duobes reikia pranešti ne Petrošiui, bet miesto ūkio tvarkymo skyriui, apie brakonierius gamtosaugos specialistams. PETROŠIAU dirbi ne savo darbus, dar pradėk eismą reguliuoti vietoje šviesoforo……………………

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt