P0

Švietimas

13-tą kartą keis pamoką į paskaitą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-31


„Iškeisk pamoką į paskaitą“ lapkričio 18-22 dienomis jau 13-ąjį kartą atveria Klaipėdos universiteto (KU) duris būsimiems studentams.

Moksleiviai galės susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir universiteto profesoriais bei docentais, rinkdamiesi iš daugiau kaip 50 paskaitų ir laboratorinių užsiėmimų, vykstančių KU, bei 13 išvažiuojamųjų paskaitų.

Dalis paskaitų vyks laboratorijose, tad moksleiviai turės galimybę iš arti pamatyti modernią ir šiuolaikišką tyrimų įrangą. KU nuotr.

„Mes, kaip aukštoji mokykla, norime supažindinti moksleivius su akademiniu gyvenimu. Jau septintus metus kviečiame juos atvykti pas mus ir pamatyti, kaip atrodo universiteto gyvenimas iš arti. Kasmet pasiūlome apie pusę šimto įvairių paskaitų, todėl kiekvienas moksleivis gali išsirinkti sau patinkančią ir save dominančią veiklą“, – KU pranešime cituojama studijų prorektorė dr. Sonata Mačiulskytė.

Švietimo vidus

Būsimieji studentai galės susipažinti ne tik su auditorijomis – dalis paskaitų vyks laboratorijose, tad moksleiviai turės galimybę iš arti pamatyti modernią ir šiuolaikišką tyrimų įrangą.

„Aš manau, kad tai yra labai gera iniciatyva, skirta moksleiviams. Mes pakeičiame aplinką – iš mokyklos klasių keliaujame į auditorijas, turime galimybę pabendrauti su dėstytojais ir pačiais studentais. Klaipėdos universitetas siūlo daugybę paskaitų, todėl galime rinktis tai, kas mus domina labiausiai bei yra aktualiausia galvojant apie studijas baigus mokyklą“, – įspūdžiais dalinosi iškeisti pamoką į paskaitą jau bandžiusi „Žemynos“ gimnazijos moksleivė Karolina Mažeikaitė.

Paskaitų metu bus pristatytas pneumobilio projektas, gilinamasi į laivų avarijas, dalyvaujama cheminiuose eksperimentuose ir kitose veiklose.

„Pirmiausia, akademinė aplinka moksleiviams sukuria labai stiprų įspūdį, o kai paskaitą veda žmogus, kuris tiesiogiai ir labai glaudžiai susijęs su sritimi, apie kurią jis kalba, tai, žinoma, jis moksleiviams yra įtaigesnis ir moksleiviai su dideliu susidomėjimu jo klausosi. Mūsų moksleiviai kasmet labai laukia galimybės iškeisti pamoką į paskaitą ir aktyviai dalyvauja KU siūlomose veiklose“, – pasakoja „Žemynos“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Litvinienė.

Paskaitos vyks KU Sveikatos mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetuose, Baltijos istorijos ir archeologijos bei Jūros tyrimų institutuose.

Vykdant projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“ KU dėstytojai paskaitas skaito ir mokyklose – Klaipėdos mieste ir pajūrio regione, tad moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet ir savo mokytoją – į dėstytoją.

Registracija vyksta iki lapkričio 14 dienos, o visą paskaitų sąrašą ir registracijos formą galima rasti čia.


  2019-10-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt