Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje – antras iš eilės gaisras daugiabutyje (atnaujinta) (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-11-01


Į pietinę Klaipėdą įsimetė vadinamasis raudonasis gaidys – čia vienas po kito išdegė du butai.

Po to, kai ketvirtadienį kilo gaisras vieno kambario bute Statybininkų pr., penktadienį 13.50 val. Bendrajam pagalbos centrui (BPC) pranešta apie gaisrą Laukininkų g.

Gaisras kilo irgi vieno kambario bute penktame namo aukšte. Buto langai išeina į Sąjūdžio parką.

Gaisras, regis, buvo greitai užgesintas ir jo nebūta didelio – 15 val. čia apsilankius „Atviros Klaipėdos” žurnalistei, nei ugniagesių, nei kitų specialiųjų tarnybų atstovų jau nebebuvo. Nebuvo matyti ir tokiais atvejais įprastai besibūriuojančių smalsuolių. Tačiau namo laiptinėje vis dar jautėsi stiprokas dūmų kvapas, o šalia namo mėtėsi per langus išmestos apdegusios senos sofos likučiai. Buto durys buvo gerokai aprūkusios, o visi langai atlapoti.

BPC pranešime teigiama, jog gaisro metu nukentėjo žmogus.

„Atvirai Klaipėdai” penktadienį popiet susisiekti su uostamiesčio ugniagesiais nepavyko – telefono ragelio niekas nekėlė. Šalia namo pakalbintas vyras teigė nieko apie nukentėjusį žmogų negirdėjęs, nors greitosios pagalbos automobilį sakė matęs.

Laiptinėje sutikta moteris sakė, jog į gaisro vietą buvo atvykusi ir policija, tačiau apie nukentėjusį žmogų ji irgi nieko nežinojo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje rašoma, jog buto koridoriuje rasta sąmoninga moteris. Ji pati bandė gesinti kilusį gaisrą, dėl to patyrė rankų bei kojų nudegimus. Nukentėjusi moteris išvesta iš buto ir perduota medikams. Po suteiktos pagalbos moteris atsisakė vykti į gydymo įstaigą. Miegamojo kambaryje apdegė lova, kėdė, stalinė lempa, aprūko gyvenamos patalpos. Bute dūmų detektorius nebuvo įrengtas.


2019-11-01

3 komentarai apie “Klaipėdoje – antras iš eilės gaisras daugiabutyje (atnaujinta)”

    • Todel kad cia klaypeeda o ne Klaipeda prisiveiset ruskiu ir gyvenat kaip barakuos viskas jiems cia neqerai tai ir buciuokit jiems subines kad tik nepyktu …as tai ne …

    • Vien akių draskymu nieko nepasieksi. Tikiuos bent žinai ką darai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt