P0

Spyglys

Kaip savivaldybė prisidėjo prie moliūgų šventės* (8)

Spyglys
2019-11-03


Lietingą šeštadienio popietę eidamas pro Teatro aikštę Spyglys pastebėjo, kad joje smarkiai darbuojasi du politikai.

Pasirodo, Moliūgų šventė, vykusi ketvirtadienio vakarą, oficialiai baigėsi tik šeštadienį, nes dar kelias dienas miestiečiai galėjo grožėtis įvairiausiais drožinėtais moliūgais. O šeštadienio popietę aikštėje turėjo rinktis organizatoriai ir savanoriai, kad surinktų moliūgus ir paruoštų paletes išvežimui. Deja, kai kurie išsigando prasto oro, kiti nusprendė ilgiau pamiegoti ir palečių krovimo pajėgos aptrupėjo iki dviejų Tarybos narių iš valdančiosios daugumos.

Tad Andrius Petraitis ir Audrius Petrošius darbavosi iš peties. Ir nors šiek tiek buvo nepatenkinti, kad vyriškos jėgos reikalaujančiam darbui liko tik dviese, viską atliko iki galo. Organizatoriai konstatavo, kad dabar jau tikrai Savivaldybė ženkliai prisidėjo prie šventės.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-11-03

  8 komentarai “Kaip savivaldybė prisidėjo prie moliūgų šventės*”

  1. AvatarGiena (IP: 84.46.239.251)

   Sveiki vyrai, man reikia prie stroikiu savaitgaliais pagalbinių. Gal sudomintų? Dar ir pinigų gausit

  2. AvatarNieko kito tik dūdos pūtimas (IP: 90.135.161.242)

   Dudoriaus chebros pakazucha!!

  3. Avataržodžiu (IP: 78.63.37.213)

   Vau, štai mūsų valdžia kuri turėtų rūpintis darbo vietų kūrimu, pramonės pritraukimu, spręsti skurdo problemas, sveikatos apsauga, mokytojais ir etc. Bet kai sugebi tik padėklus nešiot, nebeišeina sugalvot kaip bepasirodyt kad kažką veiki. Okei, kas toliau, meras gatvę šluos? Tai jūs xebra įsidarbinkite pagalbiniais ir darykit tuos maloningus darbus visuomenei, gausite ir atlyginimą už darbą, nu grafikas ne toks laisvas bus, kad kada noriu dirbu kada noriu ne, plius ir pasifotkint kad dirbat galėsit į valias, bet užleiskit vietas tikriems profesionalams, o ne darykite šou. Klaipėda darosi pigias šventes, o Vilnius, Kaunas net jau Šiauliai pinigus kala..

   • Avatarklaipedskas (IP: 78.58.195.97)

    Ar tu durnas? Šeštadienį gi tas paletes nešiojo. Žmonės ką nori laisvu laiku ir daro. Ateina čia visokie kniaukiantys delfi komentatoriai, kad tipo matai politikai turi kiaurą parą viso pasaulio problemas spręst.

  4. AvatarReplika (IP: 78.60.175.144)

   Kaip gaila, kad yra apsilankiusiųjų šventėje, kurie matė TIK “šimtą pigių palapinių”, o nepastebėjo miesto gyventojų, bendruomenės narių, išdidžiai nešančių savo rankomis puoštus moliūgus ir iš džiaugsmo žibančių, juos apžiūrinėjančių, vaikučių akių.Tai buvo rudeninė miestiečių šventė miestiečiams, kuri nematuojama išleista kuo didesne pinigų suma ir skambiais vardais. O tobulėti galima ir reikia visada.

  5. AvatarPasiūlymas (IP: 90.131.43.70)

   Tai visgi kas organizavo tą, taip prastai atrodančiâ, pigiâ ale kaziuko mugė, moliūgų šventę?
   Būkite protingi, nebeleiskite jiems organizuoti tokias pigumas Klaipėdos mieste

   • Avatarmoliūgas (IP: 46.249.171.56)

    Pasiūlyme, mielai išklausysim jūsų idėjas kaip tą šventę padaryt geriau atrodančia ir rimtesne, kad net jums įtiktų. Rašykite čia arba žinute facebook.com/moliugusvente.lt/

   • AvatarPastaba (IP: 90.131.35.199)

    Pasiūlysiu jums tik vieną dalyką – renginius turi organizuoti tie, kas supranta kas yra renginys, jo estetika, išliekamoji vertė ir reprezentacija miestui.
    O jei jums šimtas pigių palapinių yra gražu, tai niekas nepadės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt