P0

Regionas

„Klaipėdos regione“ liks tik direktorė? (3)

Atvira Klaipėda

Artūras Maslak, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2019-11-04


Asociacijos „Klaipėdos regionas“ atstovai, susitikę su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, tradiciškai pristatė per metus nuveiktus darbus ir išreiškė susirūpinimą dėl ateities bei laukiančių iššūkių.

Pasak asociacijos vykdančiosios direktorės Klaudijos Kionies, nuo sausio 1-osios įstaigoje ji gali likti dirbti viena, nes baigėsi projektai, kuriais buvo finansuojama asociacija.

„Norime išlaikyti dabartinį darbuotojų sąstatą ir gauti etatą komunikacijai, nes be jos neįsivaizduojame nei stipresnės organizacijos, nei pasitikėjimo ja. Reiktų stiprinti ir darbą turizmo srityje. Norėtume, kad atsirastų vieninga sistema, organas, kuris suformuotų politinį strategijos lygmenį ir bendrą judėjimo kryptį bei apjungtų visus regiono turizmo ekosistemos dalyvius, nes šiuo metu mes pardavinėjame regioną per atskiras kryptis ir taip paskęstame tarptautinėje erdvėje bei parodose“,– akcentavo K. Kionies.

Anot jos, tam bus reikalingas trigubai didesnis finansavimas iš Klaipėdos regiono savivaldybių.

Šiuo metu įstaigoje dirba keturi žmonės. Vidutinis jų atlyginimas rugsėjį sudarė 1 216,16 Eur.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas tikino, kad investicija į asociaciją duoda rezultatus – pavyzdžiui, pritraukiamos naujos skrydžių kryptys. Tačiau kartu jis konstatavo, kad gauti finansavimą, kai nusimato įtemptas biudžetas, gali būti sudėtinga.


2019-11-04

3 komentarai “„Klaipėdos regione“ liks tik direktorė?”

  1. Ir kam jos reikia? Panaikinus apskritis atsirado naujadaras, mintantis iš ES projektų. Lyg turizmu užsiima, bet tam yra TIC, kurie taip pat iš biudžetų maitinami.

  2. tų septynių savivaldybių vadovai, dar vis nesupranta, kad reikia daryti Jazz ų festivalių visą regioną, tada mūsų merui abejonės išnyktų ir ūpas atsirastų.

  3. visokiu neaiskiu nieko neveikimo asociaciju, pastatytu ant projektu finansavimu. Svarbiausia skambus zodziai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt