P0

Kriminalai ir nelaimės

Automobilio vagis sučiupo Lėbartų miške

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-06


Ankstų trečiadienio rytą, apie 6.20 val., Tauragės policijos pareigūnai ryšio priemonėmis susisiekė su kolegomis iš Klaipėdos ir paprašė jų pagalbos, sulaikant asmenis, įtariamus naktį Šilutės mieste pavogusius autobusiuką „Volkswagen Transporter“.

Pranešama, jog į  pagalbos prašymą žaibiškai sureagavo Klaipėdos Kelių policijos tarnybos pareigūnai, kurie, pastebėję minėtą transporto priemonę, vijosi autobusiuką Klaipėdos rajono keliais, kol pastarasis nusuko į Lėbartų mišką. Čia du įtariamieji iššoko iš automobilio ir leidosi bėgti.

Netrukus pareigūnai miške sulaikė 37 ir 27 metų vyrus, kurie, pirminiais duomenimis, yra teisti, niekur nedirba. Jie šiuo metu komisariate yra apklausiami. Įtariama, jog šie asmenys gali būti susiję ir su kitais nusikaltimais.


2019-11-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt