P0

Miestas

Klaipėdoje rengia „Kitokias Kalėdas”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-06


Lapkričio 15-16 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks nemokamas eko-festivaliu vadinamas renginys „Kitokios Kalėdos”.

„Šiuo renginiu norime prisidėti prie taršos mažinimo plastiku Klaipėdos mieste ir mūsų mylimame pajūryje bei paskatinti klaipėdiečius mažinti nereikalingų/reikalingų daiktų pirkimą, rūšiuoti taisyklingai. Labai džiaugiamės, kad šiam festivaliui pavyko pritraukti aplinkosauginių iniciatyvų įkūrėjus iš Vilniaus ir Kauno: KITA FORMA, KŪRYBOS KAMPAS360, elektroninė parduotuvė NULA. Renginyje taip pat dalyvaus Klaipėdos universiteto mokslininkas, Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos, Aplinkos ministerijos ir plastiko gamintojų atstovai. Šio renginio metu turėsite galimybę įvairiapusiškai susipažinti su būdais, kaip paprastai galime keisti savo įpročius ir sumažinti plastiko sunaudojimą buityje. Ypatingai kviečiame dalyvauti pedagogus ir jų auklėtinius. Renginyje dalyvavę pedagogai gaus tai įrodančius pažymėjimus”, – rašo renginio organizatoriai.

Abi renginio dienas veiks kūrybinės dirbtuvės „Kalėdos KITA FORMA“ ir KŪRYBOS KAMPAS 360. Jose iš antrinių žaliavų bus kuriami įvairūs daiktai, kurie pravers ruošiantis didžiosioms metų šventėms.

Bus rengiamos ir diskusijos „Baltijos šiukšlės ir jų poveikis aplinkai“, „Ką darysime su plastiku?“, „Bibliotekos indėlis į eko mąstymo skatinimą visuomenėje“, veiks mugė-paroda NULA, kurioje artimiau susipažinsite su tvariu gyvenimo būdu, daiktais be plastiko.

Eko žaidimų erdvėje bus galima įsitikinti, kiek džiaugsmo ir smagių akimirkų gali suteikti klasikiniai žaidimai, pagaminti iš antrinių žaliavų.

O rūšiavimo turnyre prizus laimėti kvies „Žaliasis taškas“.

Festivalį rengia asociacija „Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją“, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, VšĮ RV Agentūra, aplinkosauginė iniciatyva KITA FORMA.


Miesto straipsnių vidus

2019-11-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt