P0

Svarbu

Ačiū už investiciją į „Atvirą Klaipėdą”! (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-11-07


Valstybinė mokesčių inspekcija ketvirtadienį paskelbė, kiek ir kam gyventojai šiemet skyrė paramos, nutardami nukreipti 2 proc. savo 2018 m. jau sumokėtojo gyventojų pajamų mokesčio.

„Atvirą Klaipėdą” valdanti VšĮ „Klaipėda atvirai” taip pat yra paramos gavėjas, tad šį pavasarį prasidėjus pajamų deklaravimo vėl prašėme taip prisidėti prie mūsų misijos vykdymo.

Tad šiandien negausus mūsų kolektyvo vardu noriu pasakyti labai ačiū ir tiems, kurie ir toliau pasirinko mus taip remti, ir tiems 60 naujų bičiulių, kurie taip įstojo į mūsų rėmėjų klubą. Jūsų dėka tokia parama per metus išaugo net 63,5 procento! Nuo 2705 eurų pernai iki 4423 eurų šiemet. Mokesčių inspekcija žada, kad jie sąskaitą pasieks iki lapkričio 15 d.

Kur ir kaip juos išleisime, kaip ir visada, paskelbsime viešai. Jau artimiausiu metu bus paskelbta spalio mėnesio paramos ir išlaidų ataskaita.

Ta proga noriu pasidalinti ir mintimi, kuri atėjo į galvą kalbant atėjusiems į antrąjį mūsų gimtadienį – Jūs visi esate „Atvira Klaipėda”, o mes tik įrankis Jūsų rankose. Tad dar kartą ačiū Jums visiems. Už Jūsų ir mūsų laisvę!


2019-11-07

4 komentarai apie “Ačiū už investiciją į „Atvirą Klaipėdą”!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt