P0

Verslas

Atsistatydino „Fortum Klaipėda“ direktorius (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-07


UAB „Fortum Klaipėda“ skelbia, jog jos direktorius Tomas Eikinas apsisprendė palikti įmonę ir ieškoti naujų galimybių bei profesinių iššūkių. Nuo ketvirtadienio laikinai įmonės direktoriaus pareigas eina „Fortum Klaipėda“ valdybos narys Fiodor Kozliuk.

„Fortum“ vertina Tomo Eikino kvalifikaciją, patirtį ir indėlį plėtojant Lietuvoje unikalios įmonės veiklą, bet supranta ir norą siekti naujų iššūkių profesinėje veikloje”, –  rašoma pranešime.

T.  Eikinas UAB „Fortum Klaipėda“ pradėjo dirbti 2011 m. spalio 3 d. technikos direktoriumi, o 2016 m. sausio 30 d. tapo įmonės direktoriumi.

UAB „Fortum Klaipėda“ eksploatuoja vienintelę Lietuvoje nepavojingomis komunalinėmis ir pramoninėmis atliekomis kūrenamą kogeneracinę jėgainę.


  2019-11-07

  3 komentarai “Atsistatydino „Fortum Klaipėda“ direktorius”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.38.222.96)

   O tai kaip paaiškinti degėsių dvokia,kol nebuvo pastatyta Forum katilas gyvenau grinesneme ore,įsteigus deginimo katilą,nepykite pasijustų geto apylinkėse,Sovietai naikino Lietuvių rašė visais įmanomais būdais,nepavyko,Lietuviai surado būdą kaip pratęsti genocidą su vakarų parama,greitu laiku pasieks norimas aukštumas,tik gaila kad prieš pačiu vaiku-vaikaicius tas atsigres.

  2. AvatarVardenis (IP: 86.38.222.96)

   Butu gerai žinoti kokiom valandom yra atjungiami galimo filtrai,nes kartais taip dvokia “Buitinės Atliekas” deginimas nors vilkų stauk.

   • AvatarKlaipedietis (IP: 188.69.194.175)

    Mažiau fantazuokit su filtrų atjungimu, ne nuo fortum smirda, ten yra stebimi parametrai ir negalima nuo jų nukrypti..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt