P0

Politika

VTEK: Vytautas Grubliauskas įstatymo nepažeidė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-07


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį pranešė, kad Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas, privačių interesų deklaracijoje nenurodęs duomenų apie savo narystę asociacijoje „Klaipėdos džiazo festivalis“, Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų nepažeidė.

VTEK skelbia, jog pagal asociacijos įstatus jos nariai gali bet kada išstoti iš asociacijos, raštiškai informavę apie tai valdybą.

Tyrimo metu nustatyta, kad V. Grubliauskas pateikė prašymą dėl išstojimo iš asociacijos „Klaipėdos džiazo festivalis“ dar 2008 m. gruodžio 31 d.


2019-11-07

2 komentarai “VTEK: Vytautas Grubliauskas įstatymo nepažeidė”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt