P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikyti vyrai, atiminėję iš nepilnamečių telefonus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-08


Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė du vyrus, įtariamus apiplėšusius nepilnamečius bei atėmusius iš jų mobiliojo ryšio telefonus.

Antradienį, lapkričio 5-ąją, į policiją kreipėsi trylikamečio berniuko mama, nurodžiusi, jog uostamiestyje, I. Kanto g., prie jos sūnaus priėjo du vyrai, kurių vienas iš galo ranka laikė už berniuko kaklo, kad jis nesipriešintų, o kitas iš striukės kišenės išplėšė telefoną „Samsung Galaxy A5″, kurio vertė 150 eurų.

Lapkričio 6 d. sulaukta panašaus pranešimo – į uostamiesčio policiją kreipėsi devynmečio berniuko motina, pranešusi, jog trečiadienį, apie 18.30 val., Klaipėdoje, Taikos pr. daugiabučio namo kieme prie laiptinės du nepažįstamieji atėmė iš jos sūnaus telefoną CAT.

Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai netruko nustatyti du už panašius nusikaltimus jau teistus įtariamuosius – 27 ir 26 metų vyrus, kurie  lapkričio 7 d. buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Uostamiesčio lombarduose rasti ir paimti jų vardu užstatyti telefonai, jie bus grąžinti teisėtiems savininkams.


2019-11-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt