P0

Sportas

Tęsiasi skaudžių „Atlanto” nesėkmių ruožas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-08


Prie trijų iš eilės pralaimėjimų, per kuriuos iš viso buvo praleista net 14 įvarčių, Klaipėdos „Atlantas” penktadienio vakarą įsirašė ir ketvirtąjį bei dar keturis praleistus įvarčius. Šįkart klaipėdiečiai namie neatsilaikė prieš lentelės kaimynę – „Panevėžio” ekipą. Svečiams iš Aukštaitijos buvo pralaimėta rezultatu 1:4 (1:1).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmas kėlinys „Atlantui” nieko blogo nežadėjo, nors kurį laiką ir teko vytis į priekį pabėgusius panevėžiečius – 12 minutę standartinės padėties metu sykį šeimininkus išgelbėjo skersinis, tačiau antruoju bandymu Aleksandras Jerkinas pasiuntė kamuolį į vartus. Rezultatą išlygino Darvydas Šernas, surengęs rezultatyvią ataką po to, kai Mantas Fridrikas nesėkmingai išmušė kamuolį.

Pirmasis kėlinys buvo paženklintas ir dviem traumomis. Mačo nebaigė tiek šeimininkų saugas Akinjide Idowu, tiek „Panevėžio“ puolėjas Sebastianas Vasquezas, kuris po Nikitos Juhnevičo pražangos buvo nugabentas į ligoninę.

O po pertraukos jau dominavo svečiai: 56 minutę Ernesto Veliulio uždirbtą baudinį realizavo Paulius Janušauskas, po devynių minučių standartinės padėties metu baudos aikštelėje kilo sumaištis, kurią įvarčiu pavertė Patrikas Bordonas, o 72 minutę kamuolys nuo Vyto Gašpuičio dar kartą atšoko į skersinį ir Pavelas Krukas jį pamušė į tuščius vartus.

Kitas rungtynes aukščiau šeštos vietos šansų pakilti nebeturintis „Atlantas” žais lapkričio 22 d. išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu”.


2019-11-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt