P0

Kriminalai ir nelaimės

Policininkės sukeltoje avarijoje nukentėjo septynmetė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-10


Policija pranešė, kad šeštadienį, apie 15 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte, įvyko avarija.

Tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas tarnybos metu uniformuotos uostamiesčio 23 metų pareigūnės, atsitrenkė į ta pačia kryptimi priekyje važiavusį bei sustojusį automobilį „Chevrolet Cruze“, kurį vairavo 45 metų vyras.

Eismo įvykio metu nukentėjo 7 metų mergaitė, važiavusi „Chevrolet“ automobilyje. Ji dėl galvos sumušimo po medikų apžiūros gydoma ambulatoriškai.

O vakare, apie 20 val., Šilutės pl. automobilis „Toyota Camry” užvažiavo ant sankryžoje esančios salelės ir kliudė kelio ženklą. 49 metų vairuotojui nustatytas  3,26 prom. girtumas.


2019-11-10

2 komentarai “Policininkės sukeltoje avarijoje nukentėjo septynmetė”

  1. Tai gal galite policininkės nors inicialus paskelbti. Gal čia dievo pirštas, nes yra pora tokių kurios nežino kas esančios?

  2. 2017 vienas senbezda irgi ženklą nuvertė. Ir ką? Nieko jam nebuvo – gali sau seniukai eiti kaip į rodeo su savo senais kledarais – vartyti kelio ženklus, sužaloti vaikus – ką tik nori – ir jiems už tai net nuobaudos neskiriamos, net vairavimo teisės ir sveikata netikrinama, sulaukia virš 80-ies ir trata keliais – keliauja… vaidina jaunus… o išties jau po 60ties vairuoti nebereikėtų… smegeninės nuo to amžiaus jau atrofuojasi – visuotinai, bet kai kam ir dar anksčiau – kurie daug ir riebiai ryja… taigi. Amžina profesija – stovi sau prie kelio ir surinkinėji baudas… užteks ir vaikams, ir anūkams – ir ypatingai pageidautina paleisti į kelius kuo daugiau senbezdų su nuklerusiais automobiliais. Tiesiog džigitai Lietuvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt