P0

Miestas

Vykdomas Klaipėdos gyventojų nuomonės tyrimas (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-11


Uostamiesčio savivaldybė, rengdama Klaipėdos miesto strateginį plėtros planą 2021–2030 m., lapkričio–gruodžio mėnesiais organizuoja Klaipėdos gyventojų apklausą. Apklausos tikslas – sužinoti jų nuomonę apie gyvenimo mieste problemas ir strategines miesto plėtros galimybes, išklausyti pastebėjimus ir pageidavimus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Apklausa apima dešimt su miesto analize susijusių temų: gyvenamosios vietos ir gyvenamosios aplinkos vertinimą, visuomeninių objektų poreikį, saugumo, transporto ir viešojo susisiekimo sistemos, Klaipėdos paplūdimių, sveikatos paslaugų, sporto infrastruktūros, ikimokyklinio ugdymo paslaugų, mokyklinio ugdymo paslaugų vertinimus, pasitenkinimo gyvenimu mieste ir miesto raidos vertinimą.

Teigiama, kad apklausos atsakymai bus panaudoti planuojant miesto infrastruktūrą ir tobulinant paslaugų sektorių.

Anoniminė apklausa vykdoma gyventojų namuose ir internetu. Apklausos duomenys bus naudojami tik tyrimui ir Klaipėdos strateginio plėtros plano 2021–2030 m. projekto įgyvendinimui. Apklausą atlieka UAB „Eurointegracijos projektai“.

Internetinės apklausos anketą galima rasti čia. 


2019-11-11

4 komentarai “Vykdomas Klaipėdos gyventojų nuomonės tyrimas”

  1. siūlau šioje mistifikacijoje niekam nedalyvauti tol, kol savivaldybė visų šių nuomonių einamojo rezultato nerodys viešai. Ką bepasakytum, kaip tik balsuotum, nieko nežinosim ir nematysim, rezultate – aiškins kaip norės ir sakys, kad mes taip norėjome. Realiu laiku balsavimas , nuomonė, kaip bepavadinsi, privalėtų būti rodoma, o to nėra. Ne kažkada po to – “informuosime” apie rezultatus.

    • Taip. Pasinaudos politikos tikslams. Kaip norės taip ir informuos… Juk jie jau savivaldybėje kaip savo namuos! Ar ne laikas kaip tą varlę kur upeliuką užtvenkė, guiti lauk juos iš ten ir miestas atsigaus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt