P0

Kultūra

Rodys legendinius „Kilimandžaro sniegynus“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-12


Kino klube „8 ½” kitą trečiadienį, lapkričio 20 d., 18 val. Kultūros fabriko kino salėje bus rodomas Henry King filmas „Kilimandžaro sniegynai“ (1952, JAV, 117‘), pastatytas pagal Ernesto Hemingvėjaus to paties pavadinimo novelę.

Filmo siužetas sukasi apie rašytoją Harry Street. Paralyžiuotas žaizdos, prie mirties slenksčio jis pasineria į savirefleksiją – apmąsto prarastą jaunystės meilę ir iššvaistytą rašytojo talentą. Nostalgiškai skausmingos mintys skatina išsižadėti gyvenimo, tačiau begalinis žmonos Helen atsidavimas, ryžtas ir pasiaukojimas padeda ištverti naktį…

Pats rašytojas E. Hemingvėjus, pardavęs autorines teises filmų kompanijai, taip niekada ir nepažiūrėjo šios ekranizacijos – jis nenorėjo matyti, kaip jo novelė įgavo Holivudui pageidautiną laimingą pabaigą.

Filmas buvo nominuotas dviem „Oskarams“: už geriausią kinematografiją ir už geriausią meninį apipavidalinimą. Vaidina Gregory Peck, Ava Gardner, Susan Hayward.

Bilieto kaina 4 eur / 2 eur.  Bilietus galima įsigyti nuo 17 val. seanso dieną, atsiskaityti kortele negalima.


Kultūros straipsnių vidus

2019-11-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt