P0

Transportas

Iš Palangos skraidins į Stokholmą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-13


Oro bendrovė „Norwegian Air Shuttle“ pranešė, jog kitais metais atidarys naują skrydžių kryptį – iš Palangos oro uosto į Švedijos sostinę Stokholmą bei į Danijos sostinę Kopenhagą. Į pastarąją šiuo metu iš Palangos skraidina SAS.

Martyno Jaugelavičiaus nuotr

„Matome vis didėjančią paklausą skrydžiams tarp Skandinavijos regiono ir Lietuvos. Renkantis mūsų siūlomus skrydžius – keleiviai iš Lietuvos galės pasiekti labai platų kitų lokacijų tinklą, pavyzdžiui, Jungtines Amerikos Valstijas ar net tolimųjų Rytų regioną“, – pranešime spaudai cituojamas „Norwegian Air Shuttle“ atstovas Magnus Thome Maursund.

Ši bendrovė mažiau nei prieš dvi savaites atidarė skrydžį tarp Palangos ir Bergeno (Norvegija). Iki tol ji iš Palangos skraidino tik į Oslą.

„Susisiekimas su Skandinavijos regionu yra labai svarbus argumentas, kurį girdime iš savo partnerių, dalyvaujančių aktyviose diskusijose dėl naujų krypčių pritraukimo į Lietuvą. Mums ypatingai svarbu, kad daugiau nei tris metus trukusios derybos su oro bendrove leido šiandien oficialiai paskelbti apie šias naujas kryptis ir tiesiogiai prisidėti prie susiekimo gerinimo“, – teigia Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Nuo 2020 metų aviacinio vasaros sezono iš Palangos į Stokholmą „Norwegian Air Shuttle“ skraidins dukart per savaitę (ketvirtadieniais ir sekmadieniais), tiek pat skrydžių bus ir į Kopenhagą (antradieniais ir šeštadieniais).

Palangos oro uoste naująjį sezoną dar startuos „Ryanair“ skrydžiai į Dubliną. Šiuo metu „Ryanair“ iš Palangos dar skraidina į Londono Stanstedo oro uostą. Dar Palangos oro uoste dabar darbuojasi SAS (skraidina į Kopenhagą), „AirBaltic“ skraidina į Rygą, o „Wizz Air“ į Londono Lutono oro uostą ir Dortmundą.


2019-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt