P0

Miestas

Klaipėdos centre bus galima nemokamai numalšinti troškulį (5)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2019-11-13


Klaipėdos valdžia jau pradeda ruoštis ateinančių metų vasarai. Intensyviai diskutuojama, kokios mieste turėtų atsirasti viešos vandens gertuvės, kurių pageidavo ir gyventojai, ir uostamiesčio svečiai.

Specialiame pasitarime, vykusiame trečiadienį, aktyviai diskutuota, koks turi būti viešų vandens gertuvių dizainas, bet dėl galutinio varianto nenuspręsta, laukiama naujų projektuotojų pasiūlymų.

Aišku tik tai, kad vandens gertuvės bus įrengtos trijose vietose: skvere prie „Meridiano“, prie Teatro aikštės (Sukilėlių g. pradžioje) ir Lietuvininkų aikštėje.

„Vandens gertuvių prašė žmonės, nes jų pasigedo ir ypač itin karštomis dienomis. Sulaukėme priekaištų, jog kituose miestuose tokių vandens gertuvių yra, o Klaipėdoje – ne. Jos reikalingos ir žmonėms, ir šuniukams, nes gertuvėje bus ir dubenėlis augintiniui. Parinktos vietos yra tokios, kur vasarą būna daug žmonių“, – aiškino Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda.

Vandens gertuvėmis bus galima naudotis nemokamai, jose bus tiekiamas vanduo iš miesto vandentiekio. Viešos vandens gertuvės yra įrengtos Poilsio parke ir prie jūros.

„Stengsimės, kad iki vasaros šios gertuvės būtų pastatytos, bet sunku ką nors pažadėti, kol nepatvirtintas biudžetas. Mes šioms gertuvėms ir jų pastatymui prašome finansavimo, jei jį skirs, tada ir pastatysime“, – teigė L. Dūda.

Preliminariai skaičiuojama, jog trijų vandens gertuvių atsiradimas mieste gali kainuoti apie 35 tūkst. eurų.


2019-11-13

5 komentarai “Klaipėdos centre bus galima nemokamai numalšinti troškulį”

  1. NU KAD SUDINA SMIRDANTI KLAIPEDOS VALDZIA IRTARYBA SMIRDI >>>>GRUBLIAUSKAS< RAZBADAUSKASTARASKEVICIAUS BROKAS< SAKALIENE< DUDA<SIMONAVICIUTESUDINAS PATAREJAS?

  2. TUALETAIS UZSIIMKITE . MIESTO IVAIZDIS PRASIDEDA NUO TUALETU .SUDINA KLAIPEDOS VALDZIA .

  3. Halopiridolį už dyka praplatinti – gal ir apsimoka: visi kretantys bus ir prašys vis daugiau visokių papildų, paslaugų, ims seilėtis ir ieškos nosinaičių – verslo ratas suksis – vasara juk ne už kalnų.

  4. O kur senieji gazuoto vandens automatai? Truputį paremontuokim, ir skardinį puoduką grandine prirakinkim. Va, čia tai bus atrakcija! Visi turistai fotografuosis!.. Žinoma, koks nors išlepėlis pasakys: “Fu! iš to paties neplauto puoduko su visais bomžais!”. Bet rusų laikais, kai kiekvienas buvome bomžai, gėrėme, ir nieko blogo mums nenutiko. Atvirkščiai, kitaip nei dabar, epideminių ligų tik mažėjo arba jos visai buvo išnykusios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt