P0

Orai

Lietus liausis, numatomas gražus savaitgalis

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-11-13


Visą trečiadienį pajūry pliaupęs lietus ketvirtadienį dar vietomis pakrapnos, tačiau nuo penktadienio jau turėtų liautis, o savaitgalis žada būti gražus, saulėtas ir savo šiluma mušantis įprastus lapkričio temperatūros rekordus.

Taip sako Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Giedrė Andruškienė.

Jos teigimu, artimiausią naktį dar turėtų palyti, dieną lietus jau numatomas tik protarpiais, tačiau dar pūs stiprokas vakarų krypčių vėjas, kuris gūsiuose gali siekti iki 15-19 m/s, bet vakare keis kryptį ir pamažu silps. Oro temperatūra dieną sieks nuo 10 iki 12 laipsnių šilumos.

Penktadienį jau lietaus neprognozuojama, vėjas pūs iš šiaurės, šiaurės rytų, 8-13 m/s, oro temperatūra naktį 4-6, o dieną – 7-9 laipsniai šilumos.

Sinoptikės teigimu, dar gražesni orai numatomi ateinantį savaitgalį. Abu laisvadienius bus saulėta, naktimis oro temperatūra laikysis apie 5-7, dienomis – apie 10-12 laipsnių šilumos, bus ramu, šilta.

Pasak G. Andruškienės, kol kas toks neįprastai šiltas lapkritis ir pajūry, ir visoje šalyje muša visus šio mėnesio įprastus temperatūrų rekordus.

Pagal išankstines prognozes panašūs orai Klaipėdoje turėtų laikytis ir pirmomis kitos savaitės dienomis.


2019-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt