P0

Svarbu, Transportas

Baltijos prospekte lėkti su vėjeliu neleido (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-11-14


Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisija ketvirtadienį nepritarė uostamiesčio vicemero Arūno Barbšio siūlymui padidinti leistiną važiavimo greitį Baltijos prospekto atkarpoje tarp Taikos pr. ir Šilutės pl. nuo 50 iki 70 km/h.

„Oro grupės” nuotr.

„Pastatyti šviesoforai pėsčiųjų sankryžose, todėl, manau, kad galima didinti greitį”, – motyvavo A. Barbšys.

Tačiau tam pasipriešino Kelių policijos pareigūnai.

„To leisti negalima vien jau dėl to, kad vairuotojams dažnai kyla noras važiuoti greičiau, realiai ten tada važiuotų apie 90 kilometrų per valandą. Be to, vakarų kryptimi yra aštuoni išvažiavimo keliai, du – rytų kryptimi, yra du apsisukimai. Per pastaruosius metu čia įvyko šeši įskaitiniai autoįvykiai, vienas žmogus žuvo. Ir visa tai esant 50 kilometrų per valandą greičiui”, – sakė Gediminas Kalasūnas, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio viršininkas.

Balsuojant vicemero iniciatyvą palaikė tik Savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros departamento direktorius Kastytis Macijauskas, tad ji absoliučia balsų dauguma buvo atmesta.


2019-11-14

2 komentarai “Baltijos prospekte lėkti su vėjeliu neleido”

  1. Kodėl uždarytas sunkvežimių eismas Minijos gatve per Zvejybos uostą. Dėl 1 km esame priversti važiuoti 15 km aplinkui. Maršrutas perkėla – smelte

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt