P0

Sportas, Svarbu

Klaipėdos „Atlanto“ situacija – liūdna, bet ne beviltiška

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2019-11-15


Gėdingai aukščiausioje šalies futbolo lygoje žaidžiančio Klaipėdos „Atlanto“ savininkas Vidas Adomaitis turėjo pasiaiškinti uostamiesčio merui Vytautui Grubliauskui. Šis vylėsi, jog Klaipėdos klubui pavyks atsigauti ir kitą sezoną pasirodyti geriau.

„Kai matai tokius rezultatus, pralaimėjimus 9:1, 6:0, tai įkvepia pasikalbėjimui apie tai, kas mes esame, ko siekiame, ko ir kada tikėtis“, – V. Grubliauskas įvardijo priežastį, kodėl penktadienį pokalbiui pasikvietė V. Adomaitį.

Lietuvos futbolo A lygos sezonas jau eina į pabaigą. „Atlantas“ turnyrinėje lentelėje tarp 8 sezoną pradėjusių komandų užima vos 6 vietą. Aukščiau pakilti nepavyks.

„Šis sezonas artėja prie pabaigos, bet artėja kitas, todėl buvo įdomu, kas ko tikisi, laukia. Nors labiau pokalbis buvo ne apie ateitį, o tokia „Atlanto“ futbolo klubo situacijos elektrokardiograma čia ir dabar. Ir, deja, nieko linksmo, rezultatai viską parodo“, – konstatavo V. Grubliauskas.

„Atlanto“ savininkas Vidas Adomaitis klubą iš ankstesnių jo valdytojų perėmė prieš beveik metus. Jis vylėsi, kad „Atlantą“ pavyks pastatyti ant kojų, sugrąžinti klubo reputaciją, sumažinti skolų naštą ar jos visiškai atsikratyti. Kukliausias šio sezono siekis buvo išlikti A lygoje. 6-oji turnyrinės lentelės vieta tai garantuoja.

„Tikiu, kad „Atlantas“ liks A lygoje, to ir linkiu. Siekis ir yra toks, kad klubas išliktų. Visi sprendiniai ta linkme ir yra aptarinėjami“, – aiškino V. Grubliauskas.

Susitikime konstatuota, jog „Atlanto“ rezultatai prasti todėl, kad nėra žaidėjų, o jų nėra, nes trūksta pinigų.

„Finansai lemia labai daug ką, jei ne viską. Rėmėjų paieška, tarpininkavimas juos randant yra natūralus procesas ir tas darbas vyksta. Girdime, kokia yra reali situacija, kokie reikalingi sprendimai ir daryti išvadas tenka patiems. Noriu tikėti V. Adomaičio užsidegimu, jo ugnelėmis akyse. Suprantu tą paveldą, kurį jis gavo, bet jo pastangos yra labai rimtos ir reikšmingos.Nepadeda ir bendra situacija Lietuvos futbole, ir A lygos reikalavimai klubams“, – vardijo V. Grubliauskas.

Kitą savaitę numatytas Klaipėdos mero ir Lietuvos futbolo federacijos prezidento Tomo Danilevičiaus susitikimas. Todėl pokalbis su „Atlanto“ savininku, anot mero, buvo tarsi pasiruošimas tam susitikimui.

Šiemet iš Klaipėdos savivaldybės biudžeto parama „Atlantui“ nebuvo skirta, nes klubas neatitiko reikalavimų finansinėje srityje.


  2019-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt