P0

Kultūra

Koncertuos „Tyras balsas” iš Baltarusijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-15


Gruodžio 5 d. 19 val. Klaipėdos koncertų salėje koncertuos grupė iš Baltarusijos „Tyras balsas”. Tai penkių talentingų dainininkų, iš kurių kiekvienas turi didelę patirtį, kūrybinė grupė.

„Tyras balsas” egzistuoja jau daugiau nei 20 metų. Šiandien tai yra vienintelis tokio pobūdžio kolektyvas, dainuojantis visus žinomus muzikos žanrus ir stilius, su orkestru ir a’cappella (be instrumentinio pritarimo). Kolektyvo unikalios koncepcijos pagrindas yra gyvi balsai.

Intonacinis išraiškingumas, stiliaus jausmas, dainavimas 15 kalbų, plastika, meniniškumas, humoro jausmas ir natūralus žavesys susijungia į viena. Originali polifonija, vokaliniai dialogai ir nepamirštami hitai yra tai, ką kolektyvas pasiskolino iš legendinės grupės „PESNYARY“. Visų žanrų muzikos kūriniai grakščiai persipina į vieną didelę muzikos šventę.

Menininkai pasirodo geriausiose koncertų salėse Baltarusijoje ir buvusios Sovietų Sąjungos šalyse.

„Tyro balso” komanda pripažinta geriausiais Baltarusijos balsais ir nusipelniusiu šalies  kolektyvu.

„Tyras balsas” – tai ne tik griežtos klasikos įvaizdis, bet ir fontanas emocijų bei visų laikų ir tautų estrados hitų uždegantis atlikimas.

Bilietų kaina – 16 – 26 Eur. Juos galima įsigyti čia.  


  2019-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt