P0

Politika

Klaipėdoje atidarytas Estijos garbės konsulatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-18


Pirmadienį Klaipėdoje atidarytas Estijos garbės konsulatas ir inauguruotas Estijos garbės konsulas – AB Vakarų laivų gamykla (VLG) įmonių grupės generalinis direktorius, Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos prezidentas bei Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos viceprezidentas Arnoldas Šileika.

Estijos garbės konsulatas veiks Jūrinio verslo centre, esančiame Pilies gatvė 8. Ant pastato pakabintas apie tai skelbiantis ženklas, kuris atidengtas atidarymo ceremonijos metu. Ši garbė suteikta jos ekscelencijai Estijos ambasadorei Lietuvoje Janai Vanaveski ir A. Šileikai.

Inauguracijos ceremonijos A. Šileika prisiekė sąžiningai ir tinkamai, vadovaudamasis Estijos Respublikos įstatymais eiti jam patikėtas pareigas.

„Tai – ne tik didelė garbė, bet ir atsakomybė bei įsipareigojimas asmeniškai prisidėti prie Lietuvos ir Estijos sėkmingo bendradarbiavimo vystymo ir stiprinimo verslo, mokslo, kultūros ir turizmo srityse“, – po ceremonijos sakė A. Šileika, kuris jau 18 metų vadovauja VLG įmonių grupei, priklausančiai koncernui „BLRT Grupp“ – didžiausiam Estijos investuotojui Lietuvoje.

„Man labai džiugu, kad Estijos garbės konsulu bei mūsų ambasados pagalbininku Vakarų Lietuvoje tapo ponas Arnoldas Šileika, kuris dėka savo darbo bei aktyvios ir įvairiapusės veiklos yra užmezgęs ilgalaikius bei tamprius ryšius su Estija. Esu tvirtai įsitikinusi, kad naujasis garbės konsulas pačiu geriausiu būdu atstovaus Estijai Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskrityse“, – tvirtino ambasadorė J. Vanaveski.


2019-11-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt