P0

Kriminalai ir nelaimės

Už bandymą nuteistajam perduoti narkotikus – teisiamųjų suolas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-18


Šių metų sausio pradžioje Klaipėdos kriminalistai uostamiesčio autobusų stotyje sulaikė dvi merginas. Jų siuntinyje, adresuotam vienam Šiaulių gyventojui, aptikta metamfetamino, kanapių bei daugiau nei 100 tablečių su dopingo medžiaga, priskiriama anabolinių ir androgeninių steroidų grupei. Dar 109 analogiškos tabletės aptiktos ir pas vieną sulaikytąją asmens kratos metu.

Nustatyta, kad uždraustos medžiagos buvo skirtos neteisėtu disponavimu kvaišalais labai dideliais kiekiais kaltintam ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje tuo metu laikytam merginų giminaičiui (viena iš merginų – jo 21 metų sugyventinė,  kita – 18-metė sesuo).

Vyras buvo suimtas 2018 m. vasarą už tai, kad Klaipėdoje platino kokainą, o slėptuvėje miške laikė daugiau nei 1000 ekstazio tablečių. (Jam  2019 m. balandžio mėn. Klaipėdos apygardos teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį ir už įvykdytus nusikaltimus paskyrė 10 metų laisvės atėmimo bausmę).

Anksčiau neteistoms merginoms buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir dopingo medžiagomis turint tikslą jas platinti, o „užsakovui“ – dėl sukurstymo padaryti nusikaltimus, turint tikslą nurodytas medžiagas platinti.

Vėlesnėje tyrimo stadijoje vienos iš merginų atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, nesurinkus pakankamai duomenų, pagrindžiančių jos kaltumą.

Policija praneša, jog ikiteisminį tyrimą dėl bandymo nusiųsti suimtajam į tardymo izoliatorių narkotines bei dopingo medžiagas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai jau baigė ir bylą perdavė nagrinėti teismui.


2019-11-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt