P0

Regionas

Kviečia originaliai puošti lauko erdves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-19


Siekiant skatinti bendruomeniškumą, Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia visus aktyvius rajono gyventojus prisijungti prie Savivaldybės inicijuojamo originaliausiai papuoštos lauko erdvės konkurso.

Skelbiama, jog tarpušvenčiu paskelbti konkurso nugalėtojai bus apdovanoti smagiais prizais. Apdovanojimas bus įteikiamas ir aktyviausiai lauko erdves puošusiai seniūnijai.

Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, konkurso tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes.

„Šis konkursas vyksta jau ne pirmus metus. Džiugu, kad kasmet į jį įsitraukia ir savo aplinką puošia vis daugiau Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojų. Svarbiausia, kad gyventojai susiburtų ir kartu kurtų šventinę nuotaiką savo bendruomenėje, puoštų aplinką, dalintųsi idėjomis – toji bendrystė ir yra tikroji kalėdinė dvasia. Manau, kad ir šiemet gyventojai nustebins originaliais puošybos sprendimais ir džiugins gražiai išpuoštomis lauko erdvėmis“, – rajono savivaldybės pranešime cituojama mero pavaduotoja V. Riaukienė.

Konkurse bus vertinamos originaliai, meniškai, puošmenomis iš ekologiškų ir kitų netikėtų medžiagų puoštos lauko erdvės.

Konkurso dalyviai turėtų registruotis el. paštu konkursas.erdves@gmail.com ir nurodyti:

  • lauko erdvės vietą;
  • puošimo komandos kontaktus;
  • pridėti nuotrauką.

Nuotraukas siųsti iki gruodžio 19 d.


2019-11-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt