P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas iš vyresnių moterų rankines atiminėjęs plėšikas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-19


Lapkritį Klaipėdoje buvo užregistruota nemažai pranešimų apie žaibiškas vagystes, kurių metu nepažįstamas vaikinas, prabėgdamas atimdavo rankines iš vyresnio amžiaus moterų. Vien praėjusį savaitgalį buvo užregistruotos net kelios tokio pobūdžio vagystės.

Paprastai ilgapirštį domindavo tik piniginių turinys – pasiėmęs grynuosius pinigus, vaikinas rankinę su kitais daiktais numesdavo nuošaliau ir pasprukdavo. Visos pranešėjos įtariamąjį apibūdindavo kaip apie 175-180 cm. ūgio, apie 25-30 m. amžiaus, liekno kūno sudėjimo.

Policijos pareigūnai, išanalizavę visus turimus pranešimus, susidarė įtariamojo portretą ir ėmėsi aktyvių veiksmų, mieste buvo skirtos papildomos pajėgos įtariamajam surasti. Antradienį, gavus pranešimus, jog panašaus braižo žaibiškos vagystės įvykdytos Rumpiškės ir Mokyklos g.kiemuose, nuolat ryšio priemonėmis tarpusavyje keičiantis informacija, sekdami karštais pėdsakais pareigūnai sulaikė galimai šiuos nusikaltimus įvykdžiusį 26 metų, aštuonis kartus už vagystes ir plėšimus jau teistą vaikiną.

Prie sulaikymo prisidėjo ir vienas iš uostamiesčio policijos rėmėjų – vaikinas matė įtariamąjį bei pareigūnams nurodė, į kurią pusę pastarasis nubėgo.

Pareigūnai prašo piliečius, galimai nukentėjusius nuo šio asmens, susisiekti tel. 870060850.


2019-11-19

Vienas komentaras apie “Sulaikytas iš vyresnių moterų rankines atiminėjęs plėšikas”

  1. Šaunuoliai policininkai, va čia tai veikla, o ne važinėjimasis po miesto centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt