P0

Konsultacijos

Kur Klaipėdoje dėti nebereikalingas padangas?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-20


Dėl sutrikusios nebenaudojamų padangų tvarkytojų veiklos laikinai jų priėmimą į didžiųjų atliekų aikšteles sustabdžiusi bendrovė Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras dalinasi informacija, kaip dabar galima civilizuotai atsikratyti tokiomis atliekomis.

Už kiekvieną ne vietoje išmestą padangą gali tekti sumokėti baudą nuo 30 iki 90 eurų, o už aplinkai padarytą žalą dar papildomai atlyginti 44 eurus. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atiduokite padangų pardavėjams. Visi padangų pardavėjai, tarp jų ir prekybos centrai, privalo iš vartotojo nemokamai priimti padangų atliekas, jeigu jos skirtos to paties tipo transporto priemonei ir jeigu jų atiduodama tiek, kiek perkama. Įsigijus ir keičiant padangas automobilių remonto įmonėse, senosios taip pat turi būti priimamos nemokamai. Juridiniai asmenys padangų atliekas privalo atiduoti jas tvarkančiai įmonei pagal padangų atliekų perdirbimo ir panaudojimo rašytinę sutartį”, – rašoma pranešime.

Taip pat primenama, kad UAB „Toksika“ (tel. 8 46 24 10 27) ir UAB „Žalvaris“ (tel. 8 46 340 248) bei kitos licencijuotos įmonės priima padangas neribotais kiekiais. Tačiau ši paslauga yra mokama.


  2019-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt