P0

Politikų tribūna

Lietuvos centro partijoje įkurta nuosekliųjų centristų frakcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-20


Klaipėdos miesto tarybos narys, Lietuvos centro partijos narys Alvidas Šimkus pranešė, kad šioje partijoje įkurtas narių susivienijimas – Lietuvos centro partijos nuosekliųjų centristų frakciją.

Jos pirmininku išrinktas pats A. Šimkus, be jo frakcijos taryboje yra dar du partiečiai iš Klaipėdos – Rolandas Magelinskas ir Irena Montvydienė.

„2019-11-01 partijos vadovybei ir sekretoriatui buvo pateikti frakcijos registracijai reikalingi dokumentai. <…> Atsakymo negavome, manome tai reiškia, kad frakcijos pateikti dokumentai atitinka reikalavimus”, – rašoma pranešime.

Anot jo, frakcija buvo įsteigta, nes jos nariai siekia išsaugoti partiją ir nepritaria dabartinės jos vadovybės „vienašališkiems veiksmams ir pareiškimams, nesitariant su partijos skyrių nariais”.

„Padėtis partijoje kritiška. Viešai deklaruojant partijos įkūrėjo Romualdo Ozolo darbų tęstinumą, jo suformuotos pamatinės ideologinės vertybinės nuostatos atmetamos kaip nenaudingos, o siekiant trumpalaikių populistinių tikslų ketinama keisti istoriškai svarbų partijos pavadinimą. Vietoje nuoseklios partijos veiklos – tik pagal blogiausias rinkiminių komitetų tradicijas, vadovybę reklamuojantys vieši pasisakymai. Partijos pozicija nebuvo pareikšta nei vieno rezonansinio įvykio tema. Vienintelis dabartinių LCP vadovų siekis – gauti valstybės dotaciją. Dėl šio tikslo paminamos ne tik moralinės, bet ir partijos įstatų normos. Šiuo pranešimu deklaruojame ištikimybę Lietuvos centro sąjungos Steigiamajame suvažiavime 1993 m. birželio 5 d. priimtai bei 2003 m. birželio 1 d. Nacionalinės centro partijos atkuriamajame suvažiavime atnaujintai partijos programai”, – rašoma frakcijos deklaracijoje.


  2019-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt