P0

Spyglys

Tručija ar visgi rūpinasi?* (2)

Spyglys
2019-11-20


Šiais informacijos pertekliaus laikais darosi labai labai sunku suvokti, kur ta tiesa, kuria reikėtų tikėti.

Pastarąjį mėnesį visa Klaipėda ošia dėl taršos chromu, kuris tapo lyg nauju keiksmažodžiu. Pasiskaitai žmogus, ką apie jį rašo Vilniaus savivaldybė savo puslapyje aplinka.vilnius.lt, kad pasižymi nefro- ir neurotoksinėmis, kancerogeninėmis, kumuliatyvinėmis, savybėmis, gali būti plaučių, skrandžio, kvėpavimo takų, širdies – kraujagyslių sistemos sutrikimų, kepenų, inkstų, širdies raumens distrofijos, policetemijos, mažakraujystės, odos alerginių reakcijų bei daugelio kitų negalavimų priežastimi, ir baisu darosi.

O tada imi ir atsidarai populiarų portalą, kuris skelbia, kad jis gi pas mus vos ne didžiausias gėris.

Tad ir suka galvą dabar Spyglys – tručija čia mus ar kaip tik rūpinasi, kad neapsiėstume saldumynų ir būtume žavūs bei energingi su puikia medžiagų apykaita.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-11-20

  2 komentarai “Tručija ar visgi rūpinasi?*”

  1. AvatarZylė (IP: 90.131.39.95)

   Klaipėda visada buvo inovatyvus miestas tik žmonės neteisingai suprato, ne tarša o dangiška mana tas chromas. Valdžia rūpinasi kad mums netrūktų chromo, geležies, sieros, naftos produktų ir kt retam kam žinomų cheminių elementų. Ne pykti o dėkoti reiktu.

  2. AvatarAnonimas (IP: 78.57.233.217)

   Rūpinasi, žinoma. Labiausiai tuo, kur užkast, nes vietos kur laidot ir taip trūksta 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt