P0

Nuomonės

Dar kartą apie Gargždų multifunkcinio centro vietą (5)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-11-23


„Atvirai Klaipėdai” paskelbus Gargždų ir Klaipėdos rajono verslo atstovų nuomonę dėl to, kur turėtų Gargžduose būti statomas Sporto ir sveikatingumo kompleksas, į tai savo socialinio tinklo paskyroje aštriai sureagavo Gargždų miesto bendruomenės narys Erlandas Paplauskis.

„Statybinių įmonių „Aldasta“, „Viremida“, „Litinsta“, „Vlastona” chebrytė trolina valdžią, reikalauja statyti multifunkcinį centrą ten, kur nori jie, o ne ten, kur suplanavo architektai Aplinkos ministerijos apdovanojimą gavusioje studijoje”, – savo „Facebook” paskyroje rašo jis.

Pasak žinomo gamtosaugininko, verslininkai esą spjovė į organizuotos nevyriausybinės organizacijos –  Gargždų miesto bendruomenės – nuomonę.

„Čia tai nieko, jų biznis, bet paaiškėjo, kur paksistų ir socbebrų interesų šaknys, kodėl jie gina taip aršiai tų statybininkų, inžinierinių tinklų tiesėjų interesus”, – rašoma paskyroje.

Esą peticijos autorių grupelėje yra du ledo ritulininkai, kuriems, pasak E. Paplauskio, paksistai  pažadėjo ir ledo areną pastatyti, nors tam, jo nuomone, nėra jokios būtinybės, nes tai esanti tik pramoga, verslo objektas.

Jo teigimu, toks lobizmas turėtų būti viešas, veikti pagal lobizmo įstatymus, „o ne slapta po kilimu”.

„Čia, aišku, taip netyčia sutapo buvusios administracijos ir statybininkų norai. Toks netyčiukas! Sakykim, netyčia šalia tos vietos „Aldasta” namus stato ir reklamuoja. Turbūt ir nurodo, kad va baseinas šalia bus”, – „Facebook”‘e  ironizuoja gargždiškis, ragindamas paksistus nepaversti Gargždų gyventojų paksuomene.

„Esate apgailėtini! Man dzin ta baseino vieta, bet kai šitaip reikaliukai tvarkomi ir vadinama viešu interesu, manipuliuojama apklausomis, tai ne dzin. Dar Krivicką tuo pretekstu stūmė į Seimą. Būtina viešinti ir atsispirti tokiems organizuotiems klanų žaidimams ir manipuliacijoms apklausomis”, –  ragina E. Paplauskis.


2019-11-23

5 komentarai “Dar kartą apie Gargždų multifunkcinio centro vietą”

  1. Ką tas ligonis Paplauskis pripaistė,jį reikia gydyti,o ne durnos nuomonės klausyti

  2. Gudručiai, prasistumia baseiną per valdžią ir šalia stato namus pardavimui. Nepasisekė, valdžia pasikeitė ir paliko senųjų sdelkas ant ledo, dabar verksmai, kažkas lieka skoloj.

  3. Linksta link to, kad Gargždai liks iš viso be baseino. Nors jei taip logiškai pagalvojus, miestelis pilnas nesutvarkytų, apleistų gatvių ir teritorijų kurias gyventojai priversti kęsti ir ten lėšos labiau reikalingos nei brangus ir žiaurių išlaidų reikalaujantis baseinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt