P0

Verslas

Klaipėdoje duris atvers dar du pašto skyriai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-25


„Lietuvos paštas“ atsinaujina – klaipėdiečiams ir miesto svečiams netrukus pašto paslaugos bus teikiamos pagal naują koncepciją įrengtuose 2 modernesniuose pašto skyriuose. Pirmas jų lapkričio 28 d. duris atvers prekybos centre „Big“, o gruodžio mėnesį – prekybos centre „Akropolis“.

Modernus pašto skyrius bus atidarytas ir Klaipėdos rajone, prekybos centre „Purmaliai“, pranešė „Lietuvos paštas“.

„Stebime klientų srautus ir jų poreikius, todėl gausiai lankomus, tačiau senos statybos arba mažesnius pašto skyrius keičiame erdvesniais, įrengtais pagal naują koncepciją ir orientuotais į mūsų klientų patogumą. Investicijoms Klaipėdoje iki metų galo esame nusimatę 157 tūkst. Eur: į 195 kv. m pašto skyrių prekybos centre „Big“ investuosime 70 tūkst. Eur, į 95 kv. m pašto skyrių „Akropolyje“ – 69 tūkst., į būsimą 68 kv. m pašto skyrių prekybos centre „Purmaliai“ – 18 tūkst. Eur“, – sako „Lietuvos pašto“ Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Skelbiama, jog naujuose moderniuose pašto skyriuose bus įrengta daugiau klientų aptarnavimo langelių, suprojektuota patogi laukimo salė, įrengta savitarnos parduotuvė, kurioje klientai gali patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių bei kitų prekių. Be to, siekiant pašto skyriuje sumažinti eiles, įrengta speciali vieta internetinėje savitarnos sistemoje manosiuntos.post.lt suformuotoms ir iš anksto apmokėtoms siuntoms palikti.

Tikimasi, jog šis pokytis teigiamai paveiks ne tik pašto klientus, bet ir darbuotojus: naujose patalpose įrengtos patogesnės darbo vietos, kuriose pašto darbuotojai galės greičiau apdoroti pašto siuntas, o klientų aptarnavimo specialistai dirbs atviresnėje aplinkoje, kad galėtų greičiau pagelbėti salėje esantiems klientams.

Šį rudenį Klaipėdoje jau buvo atidaryti du nauji pašto skyriai: 192 kv. m pašto skyrius Manto g., į kurį investuota 45 tūkst. Eur, ir 108 kv. m pašto skyrius prekybos centre „Studlendas“, į kurį investuota 21 tūkst. Eur.


  2019-11-25

  Vienas komentaras apie “Klaipėdoje duris atvers dar du pašto skyriai”

  1. Avatarnagi, nagi (IP: 78.61.189.152)

   Senamiesčio paštas uždarytas, Centrinis paštas uždarytas (abu juos Lietuvos paštas turėjo nuosavybės teise), vietoj jo – Manto gatvėje kur mokama už nuomą argi ne? BIG – taip pat, Akropolyje irgi. Studlende paštas veikė, taigi nėra iš nauj atidarytas. Melas. O kur dingo pašto dėžutės prie Klaipėdos universiteto H. Manto gatvėje ir kitur?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt