P0

Spyglys

Menkas malonumas*

Spyglys
2019-11-25


Politinis procesas jau taip surėdytas, kad dažniausiai vyriausiasis miesto administratorius retai kada vaikšto į viešus oficialius politikų posėdžius, dažniausiai sprendimų projektus ir visokias ataskaitas ten pristato gerokai žemesni pagal rangą tarnautojai. O jis pats politikų įgeidžių nuolat klausosi žiniasklaidai neprieinamuose frakcijų, koalicijų posėdžiuose.

Spyglys gavo operatyvines nuotraukas, kuriose matyti, kokios pakilios nuotaikos į miesto Tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitetą ėjo direktorius, ir kaip to džiugesio jo veide visiškai buvo nelikę grįžtant iš posėdžio.

Tad galima tik bandyti įsivaizduoti, kaip žmogus atrodo po kokio nors neviešo visažinių politikų posėdžio… Spyglys tikisi, kad kada nors operatyviniai darbuotojai pasidalins ir tokiomis nuotraukomis.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-11-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt