P0

Sportas

Savaitgalį – tinklinio šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-25


Lapkričio 29–30 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) uostamiestyje vyks tarptautinis Klaipėdos „Viesulo” tinklinio taurės turnyras 2019.

Jau tryliktą kartą moterų tinklinio klubo „Viesulas“ organizuojamame turnyre planuoja dalyvauti komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Dalis jų pasitikrinti jėgas ir meistriškumą suvažiuoja kiekvienais metais.

„Tinklinio aikštelėje susitinka sportininkai, kurie, pabaigę profesionalias karjeras ir įsisukę į kitokį gyvenimo ritmą, savo laisvalaikį skiria vienam iš didžiausių pomėgių – tinkliniui. Galbūt todėl varžybose taip dera profesionalumas ir azartas, nesuvaidintos emocijos ir kovos ambicijos, komandinė dvasia ir siekis būti geriausiems. O viską vainikuoja galimybė praleisti laisvą laiką bendraminčių, sujungtų sporto, būryje. Ir jūs, mieli klaipėdiečiai, esate kviečiami į šitą tinklinio šventę. Ateikite, pradžiuginkite sportininkus savo reakcijomis ir pasigrožėkite jų kovomis”, – rašo turnyro organizatoriai.

Moterys žais Klaipėdos savivaldybės salėje (Pilies g. 2A,) penktadienį 10–17.50 val. ir šeštadienį 10–16.50 val. Vyrai žais Klaipėdos sporto rūmuose (Dariaus ir Girėno g. 10) penktadienį 9.30–17.20 val. ir šeštadienį 9.30–16.20 val.

Daugiau informacijos, detalus varžybų tvarkaraštis skelbimas čia. 


  2019-11-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt