P0

Spyglys

Eilinis šūvis pro šalį*

Spyglys
2019-11-26


Paprastai teatras kalba apie tai, kas aktualu. Tačiau tikriausiai ne tas teatras, kur Vilniuje, ir kuriame vaidina Mantas Stonkus. Nes kaip kitaip paaiškinsi faktą, kad šį antradienį Klaipėdoje net du kartus numatyta parodyti spektaklį „Man gal magnio trūksta?”

Kita vertus, ar galima tikėtis, kad vilniečiai žinos, jog dažnam klaipėdiečiui šiuo metu ne magnis, o chromas galvoje, jei net, pavyzdžiui, visus šalies kampelius turintis Lietuvos paštas mano, jog Purmalių kaimas yra Klaipėdos dalis, ar susisiekimo ministras Klaipėdos uoste randa „Kelmę-Memelę” (įrašo 11.20 min.)…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-11-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt