P0

Transportas

Tikrino, kaip vairuotojai pasiruošė žiemai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-26


Antradienį uostamiestyje tikrinta, kaip automobilių vairuotojai yra pasiruošę šaltajam sezonui: Kelių policijos tarnybos pareigūnai tikrino, ar visi vairuotojai tinkamai yra pasikeitę automobilių padangas.

Skelbiama, jog priemonės metu iki pietų buvo patikrina daugiau nei 100 automobilių, iš kurių tik 6 vairuotojai Klaipėdos gatvėmis vis dar važinėjo su vasarinėmis padangomis.

Už šį pažeidimą numatytos baudos nuo 30 iki 40 eurų. Jei pažeidimas padaromas pirmą kartą, bauda sieks 15 eurų. Taip pat iškart anuliuojamas automobilio techninės apžiūros talonas.

Primenama, kad esant slidžiai kelio dangai, vasarinės padangos gali tapti eismo įvykio ar rimtų sužalojimų priežastimi.


2019-11-26

Vienas komentaras apie “Tikrino, kaip vairuotojai pasiruošė žiemai”

  1. Tikrina, tikrina pareigūnai tas padangas. Praeitą kartą sustabdę dar pagyrė kad su naujomis važinėju, nes taip daug saugiau. Manau vienas svarbiausių aspektų vairuojant saugiai yra padangos. Kuo geresnės ir naujasnės Jūsų padangos tuo ilgesnis Jūsų stabdymo kelias. Tikrai ne kartą tuo įsitikinau. Padangas reikėtų tikrintis ir keistis reguliariai. O tai daryti šiais laikais yra labai paprasta. Galima tai daryti tiesiog internetu https://www.naujos-padangos.lt/padangos/ziemines-padangos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt