P0

Miestas

Ieško savanorių regatai ir „Europiadai“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-27


Viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės” skelbia ieškanti savanorių dviem didiesiems uostamiestyje vyksiantiems tarptautiniams renginiams – 2020 m. rugpjūčio 5–9 dienomis į Klaipėdą atkeliausiančiam Europos tautų kultūrų festivaliui „Europiada“ ir  2021 m. birželio 27-30 dienomis rengiamam didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races 2021“ startui.

Fotopolis.lt nuotr.

Į „Europiadą“ laukiama atvykstant apie 4500 dalyvių (daugiau nei 200 kolektyvų) iš daugiau nei 20 valstybių. Kiekvienam kolektyvui reikės pagalbos orientuojantis mieste, kad kolektyvai laiku pasiektų renginių ir poilsio vietas, turiningai praleisti laisvalaikį. „Europiadai“ norima suburti iki 230 savanorių.

Regatos „The Tall Ships Races 2021“ metu planuojama, jog Klaipėdą aplankys apie 100 burlaivių. Savanoriai ne tik sutiks ir globos daugiatautes laivų įgulas Klaipėdoje, bet ir patys turės galimybę pažinti jūros bangą. Burlaivių lenktynėms turėtų talkinti iki 120 savanorių komanda.

Į pirmąjį savanorių susitikimą ir renginių pristatymą organizatoriai kviečia jau šių metų gruodžio 4 d., trečiadienį, 15 val., Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje (Priešpilio g. 2, Klaipėda). Susitikime dalyvaus VšĮ „Klaipėdos šventės“ komanda, „Europiados“ tarptautinio komiteto narė Asta Dirgėlienė, patyręs savanorių lyderis Mindaugas Rukavičius ir kt.

Į renginį kviečiami visi – moksleiviai, studentai, dirbantieji, tėvai, seneliai, kam artima savanorystės idėja.

„Savanoriais registruosime jaunuolius nuo 14 metų, o viršutinės amžiaus ribos šiai veiklai nėra. Esam atviri jaunimui, šeimoms, brandai bei patirčiai. Svarbiausi kriterijai, kuriuos keliame pretendentams – kalbų mokėjimas ir pozityvus nusiteikimas, nes savanoris tai ir miesto ambasadorius. Norime, kad prisiminimuose apie Klaipėdą išliktų besišypsančių žmonių veidai“, – pranešime spaudai cituojama Dalia Grikšaitė, VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė.

„Mūsų renginiuose jau dalyvavę savanoriai dalijasi tik gerais įspūdžiais. Galim garantuoti, kad savanorystė jums padės įgyti naujos ir įdomios patirties, supažindins su įvairiais žmonėmis, šioje veikloje jūs sustiprinsite komandinio darbo įgūdžius bei patirsite neišdildomų įspūdžių“, – žada „The Tall Ships Races 2021“ projekto vadovė Violeta Ulevičienė.

Neturintieji galimybių atvykti į minėtąjį susitikimą kviečiami pildyti savanorių registracijos anketas tinklapyje www.europeade.lt. Anketinius reikalavimus atitikę kandidatai bus pakviesti į ateinančius informacinius susitikimus ar mokymų sesijas.


2019-11-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt