P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinė kolegija įgyvendino projektą „Erasmus+ Lietuvos mokykloms“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-27


Klaipėdos valstybinė kolegija, 13 metų aktyviai vykdanti „Erasmus+“ programą, pastebi, kad moksleiviai, atvykę studijuoti iš mažų miestelių ar rajonų, dažniausiai apie šią programą nėra nieko girdėję, todėl jų aktyvumas pasinaudoti šia programa taip pat labai nedidelis. Dėl to buvo pradėtas vykdyti projektas „Erasmus+ Lietuvos mokykloms”.

Pagrindinis projekto tikslas – populiarinti „Erasmus+“ programą, pristatyti kitas šalis, plėtoti tarpkultūriškumą ir padėti geriau pažinti Europos Sąjungą. Projektą finansavo Švietimo mainų paramos fondas.

Šio projekto metu kolegijos atstovai ir „Erasmus+“ studentai lankė 12 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų įvairiuose miestuose ir miesteliuose bei susitiko su beveik 1000 mokinių.

„Šis projektas turi neįkainojamą reikšmę ir mums, tarptautiniams studentams, nes viešasis kalbėjimas padeda įveikti baimę kalbėti prieš didžiules auditorijas ir laisviau kalbėti anglų kalba“, – pranešime cituojamas vienas iš „Erasmus +“ studentų Ciprian Josan iš Moldovos.

„Labai svarbu informuoti jaunimą apie „Erasmus+“ programą ir iš ko jis susideda, nes dažnai praleidžiame šias galimybes ir patirtį dėl informacijos stokos ir baimės išeiti iš savo komforto zonos. Manau, kad įgyvendindami šį projektą turėjome galimybę padidinti moksleivių susidomėjimą šia programa ir pasidalyti savo patirtimi. Projekto dėka galėjau pažinti įvairias Lietuvos vietas, susitikti su naujais žmonėmis, sužinoti daugiau apie Lietuvos kultūrą”, – teigia kita studentė iš Portugalijos Ines.


2019-11-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt