P0

Sveikata

Vietoj jubiliejinės šventės – parama sunkiai sergantiems vaikams (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-27


20 metų veiklos jubiliejų šiemet mininti Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija (LJKKA) vietoj sukakties minėjimo nutarė lėšas verčiau skirti tai visuomenės daliai, kuriai iš tiesų reikia pagalbos. Asociacija atsigręžė į diabetu bei onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir po 10 tūkstančių eurų padovanojo Klaipėdoje įsikūrusiam vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubui „Smalsučiai“ bei Klaipėdos vaikų ligoninei.

10 tūkstančių eurų paramos čekį „Smalsučių“ klubui Klaipėdos uosto krovos kompanijų vadovai įteikė lapkričio viduryje Pasaulinės diabeto dienos paminėjimui surengtoje akcijoje. O trečiadienį asociacijai priklausančių kompanijų vadovai lankėsi Klaipėdos vaikų ligoninės Hematologijos, Nefrologijos ir Gastroenterologijos skyriuje, kur apžiūrėjo už ligoninei skirtą 10 tūkstančių eurų paramą nupirktą įrangą.

„Nutarėme, kad kur kas prasmingiau, užuot išleidus nemažą sumą pinigų asociacijos jubiliejaus minėjimo šventei, pereiti prie tvaresnio požiūrio ir skirti pinigus ilgalaikę vertę kuriantiems darbams, aplinkai, kuri mus supa“, – teigia  LJKKA prezidentas Vidmantas Dambrauskas.

Klaipėdos vaikų ligoninės vyriausiasis gydytojas Virginijus Žalimas džiaugėsi, kad už paramos lėšas pavyko įsigyti modernios, sudėtingas procedūras mažiesiems ligoniukams palengvinančios medicininės įrangos: kraujo mėginių paėmimui, medikamentų suleidimui skirtą procedūrų kėdę, dvi automatines infuzines tūrines pompas bei tris procedūroms atlikti skirtus multifunkcinius staliukus.

„Džiugu, kad verslas tampa vis sąmoningesnis ir vis dažniau šventėms ar partnerių dovanoms skirtą biudžetą skiria savo aplinkai: gydymo įstaigoms, bendruomenėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms. Aukodami, darydami prasmingus darbus, tampame atidesni vienas kitam, atsakingesni ir tiesiog geresni. O tai kuria tvirtą mūsų visuomenės pagrindą“, – kalbėjo V. Žalimas.


  2019-11-27

  Vienas komentaras apie “Vietoj jubiliejinės šventės – parama sunkiai sergantiems vaikams”

  1. AvatarAnonimas (IP: 84.15.176.36)

   Super.
   Ačiū protingiems vadovams
   Kad daugiau šitaip giliai suprastų šventės esmė.
   Sveikinu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt