P0

Miestas

Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – naujos ROYCE dainos premjera (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-28


Šį šeštadienį, lapkričio 30-ąją, nušvitusi Kalėdų eglė ir miesto šventinė iliuminacija paskelbs uostamiestyje gražiausių metų švenčių laukimo pradžią. Šeštadienis bus ir premjerinė diena Klaipėdoje kuriančiai grupei ROYCE – Teatro aikštėje susirinkusi publika pirmąkart išgirs naują legendinės „Kardiofono“ dainos „Kalėdų eglutė“ versiją.

„Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai – daina, kuriai netinka tralialia stilius“,- sako ROYCE vokalistas Ilja Gun.

Daina sukurta specialiai šiai progai, bendradarbiaujant su miesto kalėdinių renginių organizatoriumi – Viešąja įstaiga „Klaipėdos šventės“.

Dainos premjeriniam pristatymui besiruošiantis ROYCE lyderis ir balsas Ilja Gun sako, jog publikai pristatys rimtą ir kokybišką dešimtmečių istoriją skaičiuojančios „Kardiofono“ dainos versiją, kuri papildys ir būsimą grupės albumą.

„Tai – daina – istorija, tai – muzikinis pasakojimas apie laikmečio kontekstą. Jos žodžiai kai kam gali pasirodyti beprotiški, bet juose daug prasmingų kodų. Tai – daina, kuriai netinka tralialia stilius“,- sako ROYCE vokalistas.

„Kalėdų eglutės“ naujoji aranžuotė pirmąkart gyvai nuskambės pasibaigus teatralizuotam Kalėdų eglutės įžiebimo renginiui iš Dramos teatro balkonų, iki šiol šis kūrinys transliuotas tik radijo stoties „Laluna“ eteryje. Šventinį vakarą Teatro aikštėje „Royce“ savo gerbėjams dovanos keletą savo repertuaro dainų.

Klaipėdos Kalėdų eglutės įžiebimo renginys Teatro aikštėje prasidės šeštadienį, 17 val.


  2019-11-28

  Vienas komentaras apie “Kalėdų eglės įžiebimo šventėje – naujos ROYCE dainos premjera”

  1. AvatarKlausytojas (IP: 78.57.242.131)

   Kur galima būtų parsisiųsti ar online paklausyti šios dainos?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt