P0

Švietimas

Mokesčių inspekcijos viktoriną laimėjo klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-28


Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti komanda tapo „Z karta“ iš Klaipėdos, „Ąžuolyno“ gimnazijos.

Įveikę tris viktorinos etapus ir įrodę, jog mokesčius ir jų administravimą išmano geriau nei 160 komandų iš visos Lietuvos, nugalėtojai, finaliniame etape nurungę 4 kitas komandas iš Vilniaus, Anykščių, Raseinių rajono bei Pagėgių pelnytai iškovojo išmaniuosius telefonus.

„Jau ketvirtus metus iš eilės vykstanti viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ – tai unikali, sužaidybinta galimybė įtraukti moksleivius, mokytojus bei visą mokyklos bendruomenę gilinti žinias apie mokesčius“, – pranešime spaudai cituojamas Martynas Endrijaitis, vyresnysis VMI patarėjas.

Švietimo vidus

Viktorinos finalą sudarė 4 turai, kurių metu moksleiviai turėjo atsakyti į klausimus apie mokesčius ir jų administravimą bei atlikti praktines užduotis. Nugalėjusios komandos moksleiviai iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos tikino, jog pergalę pavyko iškovoti ne tik įgytų žinių apie mokesčius pagalba.

„Po pirmojo etapo, ypač sužinoję apie prizus, pradėjome rimtus pasiruošimo darbus – pagrindines gaires, kas galėtų praversti ruošiantis finalui, pateikė mokytoja, perskaitėme visą medžiagą VMI internetinėje svetainėje, VMI facebook puslapį, skaitėme ir pagrindinius įstatymus. Laimėti mums padėjo ne tik naujai įgytos žinios, bet ir sėkmę nešantys Benedikto batai, kuriuos jis specialiai atsivežė į finalą“, – sakė nugalėjusios komandos „Z karta“ moksleiviai.


2019-11-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt