P0

Sportas

„Dragūnas“ apmaudžiai pralaimėjo Latvijoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-30


Šeštadienį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai išvykoje žaidė Baltijos rankinio lygos rungtynes su Latvijos čempionais Dobelės „Tenax“. Deja, teko pripažinti varžovų pranašumą – rungtynės baigėsi rezultatu 33:34.

rkdragunas.lt nuotr.

Visą rungtynių laiką varžovams atkakliai priešinęsis „Dragūnas“ stengėsi susikurti sau persvarą, tačiau latviai taip pat nebuvo linkę atiduoti pergalės.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus – 18:18, tačiau „Tenax“ be atsako pelnė tris įvarčius ir kėlinį baigė pirmaudami 21:18. Antroje rungtynių pusėje Klaipėdos rankininkai sugebėjo atsitiesti ir kėliniui artėjant pabaigos link persvėrė rezultatą savo naudai – 31:33.

Vis dėlto padarytos klaidos ir nerealizuotos susikurtos progos atrišo rankas aikštelės šeimininkams ir šie, kaip ir pirmojo kėlinio pabaigoje, įmetė tris įvarčius be atsako ir laimėjo rezultatu 33:34.

Po apmaudžiai pralaimėtų rungtynių „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas sakė, kad komanda privalėjo išlaikyti susikurtą persvarą, o aikštelėje demonstruotas elgesys buvo neatsakingas.

„Turėjome laimėti, nes buvome priekyje dviem įvarčiais. Privalėjome išlaikyti tą persvarą, bet žaidėme neatsakingai. Negalima taip mėginti užbaigti atakų, atakos turi būti užtikrintos“, – komentavo A. Juškėnas.

Pasak jo, vėl trukdė ir įsisenėjusios problemos gynyboje.

„Priešininkas tikrai galingas, bet šiandien jis taip pat nežaidė taip, kaip visada. Turėjome šansą ir privalėjome tuo pasinaudoti, deja, nesugebėjome. Gal per silpnas charakteris? Nežinau. Reikia suprasti, kad visą sezoną bus kokių nors problemų, kažkas trukdys, bet žmonės, kurie buvo aikštelėje, nepadarė to, ką turėjo padaryti. Dar trūksta žaidimo kokybės. Mėginame rodyti charakterį, bet to neužtenka“, – sakė „Dragūno“ strategas.

STATISTIKA

„Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas – 11, Mykolas Lapiniauskas, Lukas Vanagas – po 6, Laurynas Simonavičius – 3, Gintaras Cibulskis, Benas Butkus, Gytis Šmantauskas – po 2, Ignas Savičius – 1.

„Tenax“: Aivis Jurdžs – 7, Maris Veršakovs, Oskars Arajs – po 6, Nikita Pančenko – 4 (1 iš 7 m), Andis Ermanis, Egils Politers – po 4, Nils Mikelsons – 3.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-11-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt